Łukasz Szewczyk03.09.2018 (13:58)5 komentarzy

Rusza nowy sezon modowego show "Top model" w TVN. Jakie zmiany?

Największy modowy show powraca i idzie z duchem czasu! W tym sezonie program stawia przede wszystkim na różnorodność, zatem można zostać top model niezależnie od płci, wieku, wzrostu i rozmiaru. Liczy się osobowość, charyzma oraz determinacja.
Jury programu "Top model" / Fot. TVN
Jury programu "Top model" / Fot. TVN
Świat modelingu zmienił się przez ostatnie lata i najnowsza edycja programu będzie tego odzwierciedleniem. Praca w branży fashion to już nie tylko pokazy mody i sesje zdjęciowe, ale też umiejętność poruszania się w mediach społecznościowych. W erze lajków, influencerów oraz internetowych ikon mody uczestnicy po prostu muszą umieć odnaleźć się w wirtualnym świecie.
Na przesłuchania do programu w pięciu miastach w Polsce zgłosiła się rekordowa liczba chętnych. Najmłodsi mieli regulaminowe 16 lat, a najstarszy kandydat 64. Równolegle trwał casting internetowy - zgłoszenia napływały z całego świata: z Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, a nawet Australii! Jurorzy: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, wspierani przez Michała Piróga, stanęli przed niezwykle trudnym zadaniem - wyborem osób, które zawalczą o tytuł Top Model, międzynarodowy kontrakt z agencją modelek i modeli "D'vision", 100 tysięcy złotych oraz sesję okładkową w magazynie "Glamour". Jednakże w tej edycji nie tylko zwycięzca będzie mógł czuć się wygrany, bowiem już podczas realizacji programu uczestnicy dostaną szansę na zdobycie kontraktów reklamowych z polskimi i międzynarodowymi markami, a co za tym idzie - podbój branży.

Wyjazdy zagraniczne, udział w pokazach znanych projektantów, szalone metamorfozy, sesje w trudnych warunkach i zapierających dech w piersiach plenerach, współpraca ze światowej sławy modelami oraz modelkami - tego mogą spodziewać się uczestnicy. To będzie prawdziwy sprawdzian ich umiejętności i wytrwałości, ale też szansa na rozpoczęcie wymarzonej kariery. Kto z niej skorzysta?

Premierowe odcinki 7 edycji programu "Top model" w poniedziałki o godz. 21.30 (od 3 września 2018 roku) na antenie TVN

Dodatkowo w Player.pl dostępny będzie program "Top Model. Front row", w którym prezentowane będą materiały zza kupis oraz te, których nie było na telewizyjnym ekranie.

Jaka będzie jesień w TVN?

Komentarze (1 - 5 z 5)

Sram na PO,KOD i PeDałEn!:D
 1  
Tja... i zwycięzca zrobi karierę jak pozostali zwycięzcy... czyli na 99% żadnej i po 2 miesiącach wszyscy o nim zapomną. Nie wiem po co ten programik.
 8  
Mam nadzieję, że to będzie konkurs umiejętności pozowania, figury a nie jak zawsze urzekła mnie twoja historia życia.
 0  
Jak widzę reklamy Polsatu i TVNu ich nowych show, to mi się niedobrze robi. Myślałem, że już głupsze nasze telewizje nie będą, jednak się myliłem.
 1  
Z cyklu RODZINA NA SWOIM

msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/szwagier-premiera-dostał-posadę/ar-BBMR7rs?MSCC=1536073281&ocid=spartandhp
PISgromca totalnie rozpasanej władzy 4.09.2018 (17:04:56)
 2