Łukasz Szewczyk04.09.2018 (18:13)17 komentarzy

Kuba Wojewódzki wraca do TVN. Kto w pierwszym odcinku?

Po wakacyjnej przerwie na antenę TVN powraca popularny talk-show "Kuba Wojewódzki".
Kuba Wojewódzki / Fot. TVN
Kuba Wojewódzki / Fot. TVN
Panosząca się "dobra zmiana" nie sięgnęła po Kubę Wojewódzkiego. To opoka show-biznesu, człowiek instytucja, solidna firma, która niezmiennie trzyma poziom, o czym świadczy oglądalność ostatniego sezonu jego talk-show. Jesienią widzowie mogą spodziewać się gości z pierwszych stron gazet, ciekawych rozmów oraz przezabawnych anegdot i żartów. Kto tym razem znajdzie się w ogniu pytań dociekliwego prowadzącego?

Na jego skórzanej kanapie ponownie zasiądą największe gwiazdy - aktorzy, muzycy, sportowcy i politycy. Wszyscy muszą przygotować się na niebanalne, podchwytliwe pytania i ostry jak brzytwa język Kuby. Ale wizyta u króla TVN będzie dla nich przede wszystkim prawdziwym sprawdzianem z dystansu do siebie i poczucia humoru. Na tym egzaminie nie wyciągną ściągi, nie będą mieli również szansy na poprawkę. Który z rozmówców okaże się być wzorowym uczniem i zda na piątkę?

Premierowe odcinki talk-show "Kuba Wojewódzki" we wtorki o godz. 22.30 (od 4 września 2018 roku) na antenie TVN.

Gośćmi pierwszego odcinka nowego sezonu będą: stand-uper Kacper Ruciński oraz aktorzy filmu "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" Maciej Zakościelny, Krzysztof Kwieciński i Nikodem Rozbicki.
Jaka będzie jesień w TVN?

Komentarze (1 - 10 z 17)

Ten Pan jest po prostu przypałowy....
 3  
Sram na Kub(P)ę,Peło,N i PeDałen:D:D:D
 2  
Kupa wojewódzki to krypto homo.Na czas rządów PIS,ukrył swoje preferencje seksualne za chudą szkapą ,podobno ona też jest facetem,modelem?:),rżnie głupa i zaprasza samych lewaków i ćpunów.Mocno podpadł lewackim ośrodkom homoseksualnym,już nie mówiąc o zboczonym antypolskim TVN , co dalej z ujawnieniem listy lewackich ćpunów celebrytów?Jakoś ten gorący temat wyciszyli?,Polacy czekają na tą listę dewiantów lewackich !!!
 7  
Wojewódzkiego nie sposób zaliczyć do żadnej grupy politycznej,nawet go nie sposób posądzać o sympatie czy antypatie do lewicy czy prawicy...bo to tak jakby krowę na pastwisku pytać o jakim byku marzy...Ten PO-UB-ecki gnom jest tępym młotem, narzędziem swoich agenturalnych pracodawców i dziwię się widzom,jeśli tacy są,nawet lemingom,że potrafią wytrzymać więcej niż 1 minutę z tym kretynusem POsPOlitym...
 5  
Sram na Kub(P)ę,Peło,N i PeDałen:D:D:D
my sram.y na twoich starych co cię zrobili po pijaku i wydali na świat deb.ila
 6  
Ararak sram na ciebie twoich starych Kupę Peło N i PeDałen:D:D:D
 1  
O nie, tylko nie kupa powiatowa...
 4  
Nie oglądam tego bo od razu widzę kał i czuję smród!
 2  
Źle napisane król tvn,celebryta///toż to jest dureń nad durniami stary 60letni powiatowy zboczeniec
TVN masz super tluków 5.09.2018 (12:23:53)
 1  
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
 5