Łukasz Szewczyk04.09.2018 (21:20)2 komentarze

Trzeci sezon "Diagnozy" już w TVN. Nowe twarze

Na antenę TVN wraca "Diagnoza". Nowe odcinki odsłonią tajemnice początku znajomości Anny i Jana, ich wspólnego życia w Gdańsku oraz feralnej operacji, która zrujnowała życie Leśniewskiej, ale stała się też początkiem fascynującej historii.
Serial "Diagnoza"
Zakończenie poprzedniego sezonu "Diagnozy" przyniosło zmiany w kierownictwie szpitala. Nagła zmiana personalna na stanowisku ordynatora wstrząsnęła Artmanem. Dlaczego Jan, zwykle tak pewny siebie, przy Bognie Mróz traci swój rezon? Jaka łączy ich tajemnica? I co jest w stanie zrobić, żeby nikt nie odkrył dręczącego go sekretu z przeszłości...?

W nowych odcinkach pojawi się Paweł Wilecki (w tej roli Mateusz Kościukiewicz), szanowany prokurator z Rybnika, a do zgranej już ekipy lekarzy dołączy piękna chirurg Kalina Wysocka (w tej roli Kamila Kamińska), która przyciągnie zachwycone spojrzenia męskiej części personelu.
Natomiast życie Anny i Michała nie będzie układać się tak, jak planowali. Gdy dr Wolski dowie się, że jest bardzo poważnie chory, ich związek zostanie wystawiony na próbę. Czy Anna, pochłonięta rozwiązywaniem zagadki z przeszłości swojej i Artmana, będzie dla niego wsparciem? I jaką rolę w prywatnym śledztwie Leśniewskiej odegra prokurator Wilecki?

Premierowe odcinki serialu "Diagnoza" we wtorki o godz. 21.30 (od 4 września 2018 roku) na antenie TVN.

Jaka będzie jesień w TVN?

Komentarze (1 - 2 z 2)

Sram na PO,N i PeDałEn!:D:D:D
 2  
Tego nudnego i sztucznego gniota ludzie nie chcą oglądać
 1