Łukasz Szewczyk05.09.2018 (16:57)8 komentarzy

Startuje nowe show Polsatu "Śpiewajmy razem. All Together Now"

Telewizja Polsat rozpoczyna emisję nowego show "Śpiewajmy razem. All Together Now". Uczestników będzie oceniać aż 100 jurorów - ekspertów muzycznych, wokalistów, osobowości z charyzmą. To największy panel jurorski w historii telewizji, przed którym wystąpi cała plejada utalentowanych uczestników, prezentujących różne gatunki muzyczne.
Prowadzącym jest artysta kabaretowy - Igor Kwiatkowski. W roli kapitana jurorów zobaczymy jedną z najpopularniejszych młodych wokalistek, laureatkę wielu muzycznych nagród, zdobywczynię platynowych i złotych płyt - Ewę Farną.
"Śpiewajmy razem. All Together Now" w Polsacie / Fot. Polsat
"Śpiewajmy razem. All Together Now" w Polsacie / Fot. Polsat
"Śpiewajmy razem. All Together Now" opiera się na jednym prostym założeniu - zaśpiewać tak, by porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. Im więcej jurorów wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, tym wyższy będzie jego wynik. Nie jest to łatwe zadanie, gdyż uczestników oceniać będą osoby, których życie na co dzień związane jest z muzyką - od zwycięzcy muzycznego show Conrado Yaneza, po rockową wokalistkę Anję Orthodox. Uczestnicy to zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, soliści, duety, a także większy grupy muzyczne. Program składa się z ośmiu odcinków. Dwójka wokalistów, która w każdym odcinku poderwie z krzeseł największą liczbę sędziów, przechodzi do finałowego odcinka, w którym zawalczą o nagrodę pieniężną.

W 100-osobowym panelu jurorskim zasiądzie cała plejada ekspertów muzycznych, a wśród nich, m.in: Nick Sinckler, Anja Orthodox, Dariusz Kordek, Krzysztof "Jary" Jaryczewski - Madox, Saszan, Ewa Gil, Michał Stawiński - wokalista zespołu Oberschlesien, Stanisław Karpiel-Bułecka, Paweł Stasiak, Tabb Bartosz Zielony, Conrado Yanez, Ramona Rey.

Premierowe odcinki muzycznego show "Śpiewajmy Razem. All Together Now" we środy o godz. 20.30 (od 5 września 2018 roku) na antenie telewizji Polsat.

W pierwszym odcinku usłyszmy m.in. takie przeboje, jak "Knockin On Heaven's Door" Guns N'Roses, "Ruda tańczy jak szalona" Czadomana, "I'm So Excited" The Pointer Sisters, czy "Królowa łez" Agnieszki Chylińskiej.


Jaka będzie jesień w Polsacie?

Komentarze (1 - 8 z 8)

Gotowali tera będą śpiewali.
 9  
Obejrzałem 2 pierwsze wykonania. Nie widzę sensu istnienia tego programu. Zleci po pierwszym sezonie jak te program co do wody skakali, w duqę się całowali i przepraszali.
 10  
widać promowanie tandety i szmiry wychodzi najlepiej .Ale program kicha czas zmian.
 7  
Program ten to straszna kicha gdzie występują niezbyt dobrze......
 7  
A vectra milczy. Brawo Polsat. Dobrze ze nie mam Vectry. Pozdrawiam heniek
 1  
Załóżmy że powstałby kanał z najgorszymi programami jakie byście tam umieścili programy. Moja propozycja to All Together Now i hipnoza
 6  
szow polsratu a zębata nutria tonie w długach
 1  
nie oglądałem i nie bedę oglądał ... !!!
 3