Łukasz Szewczyk05.09.2018 (16:58)10

TVN rozpoczyna emisję reality-show z gwiazdami "Ameryka Express"

Popularne reality-show powraca nowej odsłonie i na nowym kontynencie. Uczestnicy, nauczeni doświadczeniem swoich poprzedników, spodziewali się trudnego i pełnego niespodzianek wyścigu. Jednak to, co przeżyli w Ameryce Południowej, przeszło ich najśmielsze oczekiwania.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 10)

Żal patrzeć na ten "kontent", skierowany do przygłupów i mentalnych zerowców. Najwidoczniej sprzedaje się więc tylko pogratulować tvn.
 10  
Nie ma to jak patrotyczny kontent "Rolnik szuka żony"
 3  
I tak z góry to coś jest skazane na porażkę ,wszystko co w tym nędznym kanale jest nadawane to porażka
 4  
Dziś w "Dzień Dobry TVN" prawie wszyscy z tej ekipy się przechwalali, że "mdleli" na planie tej szopki. Tak trudne były warunki i zadania. Komedia.
 5  
Nie ma to jak relacja z pielgrzymki ciemnego ludu do Częstochowy w TV Trwam :)))))))))
 4  
Fajny program i Chrystus z pralką się uśmiałem.
 7  
@Wezyr-ten stary idiøta:D...idź zasilać marsze KOD i innych śmieci...na tefałenie będzie relacja:) Nie zapomnij też zalożyć koszulkę z napisem konstytucja:))...Na pocieszenie takich "patrotów"jak ty, jest jeszcze jarmark na Freta. Możesz tam zaopatrzyć się w dżem, kiełbasę, chleb itp i popić to piwem.Czekoladowego orła tam nie widziałam:)
 3  
Gdyby w programie zamiast celebrytów uczestniczyli zwykli "szaracy" to bym chętnie popatrzał, a tak to przełączę na netflixa lub kanały sportowe.
 4  
@Adsem ale kogo interesuje co Ty chcesz oglądać?


@Karga
A błogosławione łono widziałaś i oiersi które ssało? A może długopis widziałaś, lub pieczątki notariusza?
 5  
tego co to czyta
 0