Łukasz Szewczyk08.09.2018 (19:28)1 komentarz

Ewa Drzyzga powraca z "36,6°C". Co w nowym sezonie?

Wraca medyczny program "36,6°C". Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Labuzek podpowiadają jak zadbać o zdrowie, sprawdzają nowinki medyczne, pytają ekspertów o najnowocześniejsze metody lecznicze.
Ewa Drzyzga
"36,6°C" tej jesieni podejmie ważny temat. Rak jelita grubego to choroba, która dotyka coraz więcej osób. W cyklu spotkań z największymi autorytetami medycznymi, najlepszymi specjalistami i gwiazdami autorzy postarają się sprawić, by badania kolonoskopowe i inne profilaktyczne zabiegi ratujące życie przestały być tematem tabu. Prowadzący sprawdzą najnowsze możliwości zapobiegania chorobie, diagnostykę i metody leczenia, zarówno farmakologicznego, jak i operacyjnego.
Nadchodzący sezon jesienny to także eksperymenty. TVN będzie testować działanie różnych produktów i w specjalnych materiałach pokaże jak wpływają one na nasz organizm. W jednym z odcinków prowadzący zajmą się napojami energetycznymi, które stają się coraz bardziej popularne także wśród dzieci. Eksperci "36,6°C" sprawdzą czy rzeczywiście szkodzą naszemu zdrowiu i jakie mogą być konsekwencje ich spożywania.

Nie zabraknie także rozmów o przełomowych odkryciach medycznych, ale i dolegliwościach, które zna każdy z nas. Migrena to zmora i przekleństwo tysięcy ludzi w Polsce, jednak koszmarny ból głowy można skutecznie leczyć absolutnie przełomową metodą chirurgiczną.

Premierowe odcinki programu "36,6°C" w soboty o godz. 18.00 (od 8 września 2018 roku) na antenie TVN.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Diagnoza? 36,6!
Szpital i hipnoza!
;D

#takie są fakty!
;D

buuuuuuuuahahhahahahah!!

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 1