Łukasz Szewczyk10.09.2018 (14:23)9 komentarzy

Jej Perfekcyjność powraca z nowym talk-show LGBT - "Szoty z JP"

Zupełnie inny, bardziej intymny, mniej profesjonalny i totalnie bardziej "gejowski" - tak Jej Perfekcyjność zapowiada nowy talk-show, który emitowany będzie w internecie.
Zapowiedź programu "Szoty z JP" / Fot. YouTube
Zapowiedź programu "Szoty z JP" / Fot. YouTube
W polskiej telewizji na próżno szukać programów kierowanych do społeczności LGBT. Znacznie lepiej sytuacja wygląda w internecie. W tym tygodniu startuje nowy talk-show "Szoty z JP". Jak zapowiadają twórcy, będzie to program kierowany do odbiorców LGBT w humorystyczny sposób poruszający tematy ważne i mniej ważne dla tej społeczności. Zaproszeni goście wraz z prowadzącą będą próbować odpowiedzieć na tytułowe pytania, przy okazji racząc się alkoholem.
Nowa propozycja to kontynuacja "Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka". - Tak, tutaj też pijemy alkohol... Ale to jedyne podobieństwo. "Szoty z JP" będą dużo krótsze, bardziej "szotowe", mniej poważne, no i nie na żywo. Ich tematyka będzie chyba też jednak nieco odważniejsza i dużo bardziej skupiona na naszej społeczności - wyjaśnia Jej Perfekcyjność.

Premiera programu "Szoty z JP" w każdy czwartek o godzinie 19.00 (od 20 września 2018 roku) na stronie JejPerfekcyknosc.pl oraz na YouTube. Głównym tematem pierwszego odcinka będzie: "Jak bezpiecznie umówić się na seks grupowy?"


Archiwalne odcinki programu "Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka" można obejrzeć m.in. na YouTube. Do tej pory największą popularnością widzów cieszył się odcinek z udziałem Joanny Kołaczkowskiej z kabaretu Hrabi:


Gośćmi byli także m.in. Piotr Grabarczyk, Joanna Schoering-Wielgus, Tomasz Basiuk, Bella Ćwir, Marcin Wyrwał, Slava Melnyk, Bartosz Pańczyk, lalka Podobińska, Kreatywny Mężczyzna, Twoja Stara, Ariel Black, Patryk Chilewicz, Yga Kostrzewa, Marta Konarzewska, Joanna Erbel, Madox, drag queer Charlotte, prof. Monika Płatek, biskup Szymon Niemiec, Krystian Legierski, Piotr Guział, Barbara Nowacka, Dżaga, Joasia Gąska, Wiktor Korszla, Betty Q, Radek Pestka czy też duety blogerów KaDo, Piotr i Paweł oraz Kuba i Dawid.

Komentarze (1 - 9 z 9)

"Jak zapowiadają twórcy, będzie to program kierowany do odbiorców LGBT w humorystyczny sposób poruszający tematy ważne i mniej ważne dla tej społeczności. Zaproszeni goście wraz z prowadzącą będą próbować odpowiedzieć na tytułowe pytania, przy okazji racząc się alkoholem."

... na kanale Comedy Central leci program „Drunk History - Pół litra historii” w którym występujący aktorzy i kabareciarze są pod wpływem alkoholu (taki wymóg tego programu).
Jak widzę to teraz środowisko LGBT zgapiło ten patent.
 1  
jak gejowski to nie popieram i nie ogladam
 3  
Jak HOMOSEKSUALNY to nie wlaczam
Wiadomo zdrowa rodzina to chlopak i dzieweczyna...
 4  
Władze spółek komunikacji miejskiej w Szczecinie odmówiły środowiskom LGBT umieszczenia na autobusach i tramwajach tęczowych flag. I słusznie, instytucje miejskie powinny być neutralne światopoglądowo. Zresztą czyż nie tej neutralności zawsze chciała lewica?
 3  
Będę oglądać. Czekam z niecierpliwością :)
 0  
Jak widzę to teraz środowisko LGBT zgapiło ten patent.
Jej Perfekcyjność piła z gośćmi przed kamerą znacznie wcześniej ;)
 0  
Całą parafią będziemy oglądać! :)))
 2  
Władze spółek komunikacji miejskiej w Szczecinie odmówiły środowiskom LGBT umieszczenia na autobusach i tramwajach tęczowych flag. I słusznie, instytucje miejskie powinny być neutralne światopoglądowo. Zresztą czyż nie tej neutralności zawsze chciała lewica?
Inzynieria psychospoleczna majaca na celu oswojenie spoleczenstwa, nachalna, agresywna propaganda...
 0  
w wyniku zmasowanego lobbingu, zastraszania i (wg domysłów) łapówkarstwa, APA usunęło homoseksualizm z listy chorób psychicznych, a w ślady za nimi poszło WHO. W rzeczy samej, nie wiem tylko czy dla aktywistów gejowskich powinien to być powód do dumy. Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczegółami dotyczącymi całej tej farsy, znalezienie odpowiednich artykułów w internecie nie będzie problematyczne

JAK widzę facetów którzy się caluja to chce mi się zygac....
 1