Łukasz Szewczyk10.09.2018 (15:08)2 komentarze

"Snowfall 2", "Zaczęło się w środę", "Bulletproof" 4K - serialowy wrzesień w Canal+

Brutalność ulic Los Angeles, wstrząsające tajemnice skrywane przed najbliższymi oraz zmagania londyńskiej policji - takie będą serialowe premiery września na antenach Canal+ oraz Canal+ Seriale.
"Snowfall" / Fot. materiały prasowe
Pierwszą propozycją od Canal+ na wczesną jesień jest drugi sezon serialu "Snowfall". Produkcja przenosi widzów prosto w biedne dzielnice Los Angeles, gdzie w latach 80. XX wieku wybuchła istna epidemia narkotykowa. Sytuacja polityczna tamtego okresu, w tym afera Iran-Contras, miała ogromny wpływ na kulturę południowego LA. Sfrustrowani mieszkańcy afroamerykańskich przedmieść masowo wkraczali na przestępczą ścieżkę, zamieniając okolicę, w której się wychowali, w miejsce pełne przemocy. Pierwszy sezon serialu zebrał znakomite recenzje i zgromadził grono fanów, z niecierpliwością czekających na dalsze losy bohaterów.
W drugim sezonie grupa przestępców znanych widzom ze wcześniejszych odcinków kontynuuje swoją działalność poza prawem. Z outsiderów przeistaczają się oni w panów kryminalnego półświatka, jednak ich życie to ciągła rywalizacja i lęk o pozycję. W rzeczywistości przypominającej tą z gangsterskich gier wideo, nieustępliwe dążenie do celu oznacza przelew krwi i skrajne ryzyko.

Emisja premierowych odcinków serialu "Snowfall 2" w czwartki o godz. 21.00 (od 13 września 2018 roku) na antenie Canal+.

Serial "Zaczęło się w środę" / Fot. materiały prasowe
Kolejny premierowy serial, "Zaczęło się w środę" ("Keeping Faith"), poświęcony jest walijskiej prawniczce Faith, która musi odnaleźć się w sieci tajemnic i kłamstw męża, Evana.

Faith (Eve Myles) przebywa na urlopie macierzyńskim, gdy jej ukochany mąż i jednocześnie partner biznesowy znika. Zdezorientowana kobieta nie tylko przeżywa osobistą tragedię, ale staje się główną podejrzaną. Gdy prawda o działaniach Evana wychodzi na jaw, prawniczka toczy groźną walkę, aby chronić siebie i swoją rodzinę. Musi odpowiedzieć sobie również na pytanie, w jaki sposób zmienił się jej stosunek do mężczyzny, którego uważała dotychczas za miłość życia?

Emisja premierowych odcinków "Zaczęło się w środę" w poniedziałki o godz. 20.00 (od 3 września) na antenie Canal+ Seriale oraz w czwartki o godz. 20.05 (od 13 września 2018 roku) na antenie Canal+.

Serial "Bulletproof" / Fot. materiały prasowe
Wielbicieli seriali o działalności policji z pewnością zainteresuje brytyjska produkcja "Bulletproof". Dwaj gliniarze, Bishop (Noel Clarke) i Pike (Ashley Walters), ramię w ramię rozprawiają się z kryminalistami zakłócającymi spokój na londyńskim East Endzie. W każdym odcinku, z każdą nową sprawą, serial odsłania kolejne zależności brytyjskiego półświatka.

Z pozoru mają ze sobą wiele wspólnego - łączy ich silna, partnerska relacja, są bystrzy, twardzi i nie boją się stawiać czoła niebezpieczeństwom czyhającym na ulicach stolicy Wielkiej Brytanii. A mimo to, mężczyźni całkowicie się od siebie różnią - pochodzą z innych środowisk, przed trafieniem do policji zgromadzili inne doświadczenia i kierują nimi zupełnie inne pobudki. Jednak przeciwieństwa nie tylko się przyciągają, a wręcz dopełniają, dzięki czemu Bishop i Pike stworzą duet, z którym przestępczy świat musi się liczyć.

Emisja premierowych odcinków "Bulletproof" we wtorki o godz. 21.00 (od 11 września 2018 roku) na antenach Canal+ Seriale oraz Canal+ 4K Ultra HD.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Snowfall 2, ciekawe czy wyemitują na hbo go, powalone jest to, że hbo pokazało 1 sezon u siebie a 2 sezon zobaczymy na canal+.
 0  
Pierwszy sezon "Snowfall" miał również emisję w Canal+ w styczniu br.
https://media2.pl/media/147641-Canalplus-rozpoczyna-emisje-serialu-Snowfall.html
a dopiero jak C+ się skończyła licencja, HBO mogło dodać serial u siebie. Z drugim sezonem pewnie będzie podobnie.
 8