Łukasz Szewczyk11.09.2018 (18:53)3 komentarze

"Jednostka 19", "Skazany na śmierć 5" - serialowe premiery w Super Polsat

Jesienią 2018 roku na antenie Super Polsat widzowie zobaczą trzy seriale zagraniczne w tym dwa premierowo
Jednostka 19
Pierwsza premierowa nowość to "Jednostka 19" (ang. "Station 19"). Produkcja opowiada o życiu i pracy grupy strażaków tytułowej Jednostki 19 w Seattle. Poznamy tu historie zarówno doświadczonych strażaków jak i rekrutów, którzy dopiero zaczynają swoją pracę, w której każdego dnia ryzykują swoim życiem by ratować innych. "Jednostka 19" to spin-off popularnego serialu "Chirurdzy", którego 6 sezon również jest emitowany na antenie Super Polsat. Premierowe odcinki serialu "Jednostka 19" w czwartki godz. 20.00 (od 20 września 2018 roku) na antenie Super Polsat.

Widzów Super Polsat czeka wielki powrót serialu, który od pierwszego sezonu bił rekordy popularności na całym świecie. Po raz pierwszy w ogólnodostępnej telewizji piąty sezon "Skazanego na śmierć". Minęło 7 lat od śmierci Michaela Scofielda. Jednak gdy okazuje się, że może on nadal żyć, Lincoln Burrows i Sara Tancredi próbują odkryć prawdę. Trop wiedzie do Jemenu. W serialu zobaczymy również bohaterów znanych z poprzednich sezonów jak: Sucre, C-Note czy T-Bag. Premierowa emisja piątego sezonu serialu "Skazany na śmierć" w czwartki o godz. 21.00 (po dwa odcinki, od 20 września) w Super Polsat.

Niezmiennie od poniedziałku do czwartku na antenie Super Polsat kontynuowana jest również emisja kolejnych odcinków 6 sezonu kultowego już serialu "Chirurdzy". Widzowie mogą śledzić perypetie lekarzy szpitala Seattle Grace o godzinie 10:00 i 19:00.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Fajnie że SuperPolsat wprowadza do swej ramówki seriale zagraniczne do tego Premierowe .A to właśnie Polsat emitowal hity zagraniczne po raz pierwszy ogólnodostępnych stacjach Wspomniany Skazany na Śmierć Csi trzy części Gotowe na Wszystko i nie tylko .Tak trzymac
 10  
Skazany na śmierć 5 to bardzo dobry potwór starej ekipy. Polecam.
 0  
Od 1 lipca 2019 w Super Polsat trafi kultowy serial komediowy „13 Posterunek”. Emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 10:00 i 19:30. Jeszcze wcześniej, bo od nocy z 8 na 9 czerwca 2019 w Polsacie trafi również emisja „13 Posterunku”.
 0