Łukasz Szewczyk13.09.2018 (11:02)1 komentarz

Polskie "Znaki", drugi sezon "Okupu" i e-sport w październiku na kanałach AXN

W październiku widzowie AXN zobaczą najnowszą lokalną produkcję stacji - serial "Znaki", a także serial "S.W.A.T. - jednostka specjalna" i drugi sezon "Okupu". AXN Spin zaprezentuje magazyn "Heads Up Daily", który poprowadzą Brody Moore i Marissa Roberto.
Serial "Znaki" / © AXN/Gosia Stasiewicz
"Znaki" to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Na ekranie zobaczymy również Helenę Sujecką, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik, Helenę Englert, Mirosława Kropielnickiego, Andrzeja Mastalerza, Mariusza Ostrowskiego, Rafała Cieszyńskiego i Magdalenę Żak.
Premiera serialu "Znaki" w środy o godz. 22.00 (od 10 października 2018 roku) na antenie AXN.

"S.W.A.T. - jednostka specjalna" to remake serialu sensacyjno-kryminalnego z lat 70. ubiegłego wieku. Porucznik policji Daniel "Hondo" Harrelson (Shemar Moore) zostaje dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Harrelson, którego szkołą życia była ulica, chce walczyć z przestępczością, jednocześnie zachowując lojalność wobec środowiska, w którym się wychował.
Premiera serialu "S.W.A.T. - jednostka specjalna" w poniedziałki o godz. 21.00 (od 1 października) na antenie AXN.

"Okup" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia negocjatora kryzysowego, Erica Beaumonta (Luke Roberts). Dowodzi on zespołem, zajmującym się ratowaniem ludzkiego życia w najtrudniejszych sytuacjach. Grupa rozwiązuje prywatne sprawy, w które nie są zaangażowane policja i sądy. Eric wykorzystuje swoją znajomość ludzkiego charakteru do rozwiązywania najtrudniejszych spraw porwań dla okupu. Niezależnie od okoliczności, nigdy nie używa broni i nie ucieka się do przemocy. Wydarzenia ukazane w Okupie inspirowane są prawdziwymi doświadczeniami wybitnego negocjatora Laurenta Combalberta, który wraz ze swoim partnerem - Marwanem Merym - stworzył duet najlepszych światowych negocjatorów. W 2. sezonie serialu zespół Erica będzie musiał negocjować z porywaczami jego córki. Spróbuje też uratować z rąk porywaczy amerykańskiego handlarza diamentów oraz byłego strażnika z więzienia w Guantanamo.
Premiera drugiego sezonu serialu "Okup" w poniedziałki o godz. 22.00 (od 22 października) na antenie AXN.

Z kolei "Heads Up Daily" to program na temat eSportu. W każdym odcinku prowadzący, Brody Moore i Marissa Roberto, będą zapraszać do studia zawodowych graczy, twórców gier oraz popularnych blogerów i youtuberów. Wszystko, aby podsumować najważniejsze rozgrywki i odbywające się turnieje, a także zapowiedzieć nadchodzące wydarzenia w świecie eSportu.
Premiera programu "Heads Up Daily" w poniedziałek 1 października o godz. 20:05. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 20:05 w AXN Spin.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Ja czekam na 5 sezon Czarnej Listy już spora przerwa była a serial Swat dwa razy był puszczany na TVP1
 2