Łukasz Szewczyk13.09.2018 (15:37)11 komentarzy

"Piłka z góry". Piłkarski talk-show na żywo w Canal+ Sport, prowadzi Daria Kabała-Malarz

Na antenie Canal+ Sport debiutuje "Piłka z góry" - nowy, cykliczny program poświęcony piłce nożnej. Prowadzącą będzie Daria Kabała-Malarz, która porozmawia o najważniejszych piłkarskich wydarzeniach ze znanymi dziennikarzami sportowymi.
Daria Kabała-Malarz, / Fot. NC+
- Myślę, że to propozycja, na jaką czekali nasi widzowie. Program, w którym bez zbędnego pośpiechu omówimy z naszymi gośćmi najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia. Program, w którym nie będziemy piłki traktować "z góry", a w którym jedynie spojrzymy na nią z pewnego dystansu, czasem odkrywając pewnie nowe fakty. Dużo rozmów, zapewne sporo śmiechu, a i odrobina rywalizacji. Ale niech to pozostanie niespodzianką - mówi prowadząca program dziennikarka nc+ Daria Kabała-Malarz.
W inauguracyjnej "Piłce z góry" gośćmi będą Michał Pol, dyrektor programowy segmentu sport w Grupie Onet-RASP, Michał Kołodziejczyk, redaktor naczelny WP SportoweFakty, Piotr Żelazny, zastępca kierownika działu sportowego Rzeczpospolitej oraz Jakub Polkowski, współtwórca kanału "Łączy nas piłka".

Premierowe wydania programu "Piłka z góry" w niedziele o godz. 10.00 na antenie Canal+ Sport. Godzinny program rozpocznie się o 10 i będzie realizowany na żywo w Panorama Sky Bar na 40. piętrze warszawskiego hotelu Marriott.

Będzie to jednym z dwóch nowych programów poświęconych piłce nożnej na platformie nc+. W środę (19 września) na antenie Canal+ Sport zadebiutuje "Witaj w klubie". Serial dokumentalny poświęcony LOTTO Ekstraklasie, który przybliży widzom zawód piłkarza, pokaże klubowe zakamarki, a także ludzi, których na co dzień nie widać, a którzy mają do opowiedzenia mnóstwo ciekawych historii. Gospodarzem "Witaj w klubie" będzie Krzysztof Marciniak, który w środę zaprosi widzów na wizytę w Arce Gdynia.

Komentarze (1 - 10 z 11)

Się zobaczy. Jak będzie interesująco to się będzie podziwiało co tydzień, jak nie to ...
 8  
heheh w niedziele o 10 ;), konkurencja dla Cafe Futbol Polsatu ?
 1  
Czarna pokaż cycki...
 1  
Canal+ premium buahaha buahaha normalnie polewka. Ciekawe kiedy disco z pola bedzie.
 0  
Czy to jest stara tego Malarza z Legła Warszawa ?
 3  
legła jest za słaba żeby grać z kelnerami z Luksemburga !!! ta laska to nie żona tego Malarza.
 2  
do Miszczu: Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj. Daria Kabała-Malarz to żona bramkarza Legii Arkadiusza Malarza
 2  
a jednak żona Arka Malarza
 2  
Jarek.R ty bencfale ja sie nie wypwiadam tylko pytam . Może kończyłeś szkołe specjalną dlatego nie jarzysz pusty łbie . Pozdro dla wszystkich kibiców LEGŁA WARSZAWA buahaha buahaha
 0  
Malarz a gra w piłę to po godzinach chyba jak wszystko pomaluje. Oni to chyba wszyscy coś robią po godzinach tak wynika z ich gry.
 0