Łukasz Szewczyk14.09.2018 (10:58)1 komentarz

"Przepis na zdrowie" Agnieszki Mielczarek w Food Network

Jak zachować młody wygląd, unikając pomocy medycyny estetycznej? Czy można uzyskać zgrabną sylwetkę bez katowania się na siłowni? Odpowiedzi na te pytania zna coach zdrowia i żywienia Agnieszka Mielczarek, prowadząca "Przepis na zdrowie" w Food Network.
Agnieszka Mielczarek w programie "Przepis na zdrowie" / Fot. Food Network
Od wieków próbowano znaleźć sposoby na zachowanie wiecznej młodości. Krążyły legendy na temat magicznego eliksiru, który miałby przywrócić piękny wygląd i zdrowie. Czy istnieje sekretna receptura, dzięki której uda nam się oszukać czas? Jak zachować witalność i dobre samopoczucie?

Okazuje się, że to proste! W programie "Przepis na zdrowie" Agnieszka Mielczarek zdradzi widzom co zrobić, aby to osiągnąć. Jej sekretem jest... odpowiednie odżywianie! Prowadząca wywróci do góry nogami wasz jadłospis i przedstawi proste zasady, o których trzeba pamiętać w trakcie przygotowywania posiłków. Co zrobić, żeby uzyskać szczupłą sylwetkę? Jakie są niezwykłe właściwości poszczególnych warzyw? Jak można je łączyć? Kiedy i co należy jeść, by zachować młodość?

Jednak nie zawsze zdrowa dieta i dobór odpowiednich składników wystarczy. Czasami do pełnej sprawności potrzebna jest pomoc i niezbędna jest wizyta w gabinet fizjoterapii rzeszów, gdzie dogłębnie zostanie rozpoznany problem. Zarówno osteopata jak i fizjoterapeuta doprowadzą Twoje problemy z ciałem do lepszej sprawności i kondycji. Ostatnio również popularne są kursy dla fizjoterapeutów w których można dowiedzieć się bardzo dużo na temat .
"Przepis na zdrowie" w niedziele o godz. 15.15 (od 16 września 2018 roku) na antenie Food Network.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Ramówkę kanału Food Network można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
https://programtv.naziemna.info/program/stacja/foodnetwork
 1