Łukasz Szewczyk14.09.2018 (11:01)4 komentarze

Rusza nowy program TVN Style. "Poczuj się jak Małgosia Rozenek"

Małgosia Rozenek - Majdan zaprosi widzów TVN Style do swojego świata i sprawi, że każda z nich poczuje się jak gwiazda. Prowadząca zdopinguje je do wzięcia życia w swoje ręce i uwierzenia w to, że mogą być szczęśliwe i osiągnąć sukces.
Małgorzata Rozenek
Małgosia Rozenek - Majdan od lat elektryzuje widzów i nikogo nie pozostawia obojętnym. Kiedy wygrała casting na prowadzącą program "Perfekcyjna pani domu" jej życie zmieniło się diametralnie. Teraz robi to co kocha. W programie "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" pokaże widzom jak wygląda jej świat. Nie tylko ten z pierwszych stron gazet. Prowadząca zdradzi uczestniczkom swój przepis na sukces i będzie dopingowała je do walki o siebie i swoje marzenia.
Nowy program "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" w sobotę o godz. 17.30 (od 15 września 2018 roku) na antenie TVN Style.

Kogo zobaczymy w pierwszym odcinku? Wczesne macierzyństwo, rozstanie z partnerem i niełatwa sytuacja rodzinna sprawiły, że na twarzy Eli już dawno nie pojawił się uśmiech. Etatowa mama i młoda babcia na długie lata zapomniała o sobie, a przecież kiedyś biegała na koncerty. To właśnie ta rockowa dusza i silny charakter pomogły jej przetrwać niejeden życiowy sztorm. Dziś, z pomocą córek, które zgłosiły ją do programu Małgosi Rozenek - Majdan, spróbuje odzyskać siebie! Na początek przygody Eli z telewizją, prowadząca program zabierze ją na zakupy do butiku zaprzyjaźnionej projektantki Ewy Minge. Wszystko po to, żeby wybrać stylizację, w której bohaterka będzie mogła zabłyszczeć wśród gwiazd na konferencji prasowej stacji TVN. Wizyta na takiej imprezie wymaga wcześniejszych przygotowań, więc Ela, jak każda gwiazda, także miała swój sztab do zadań specjalnych. Jak poszło Eli udzielanie wywiadów i pozowanie na ściance prasowej?

W programie Małgosi nie może zabraknąć finałowej metamorfozy Eli, nad którą czuwać będzie zaufane grono specjalistów - stylistka, fryzjer i lekarz medycyny estetycznej. Z ich pomocą Elżbieta poczuje się lepiej we własnej skórze, odkryje na nowo swoją kobiecość i rockowego pazura. W trakcie finału odcinka poleją się łzy wzruszenia, a metamorfoza zaskoczy nie tylko najbliższych, ale też samą Elżbietę. I nikomu już nie przyjdzie do głowy określenie "rockowa babcia", bo Ela zyskała energię nastolatki.

Nowy program "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" w sobotę o godz. 17.30 (od 15 września 2018 roku) na antenie TVN Style.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Pani Ładna Specjalistka Od Wszystkiego... i niczego!
 8  
Będą wszczepiać botoks i silikony?
 11  
pusta laska, pusty majdan ... chyba pasuja do siebie hahahaha
 5  
A gdzie materiał o kłótni tej pani z Kinią Rusin. Poza ACTA2, to drugi temat którym żyje internet ;D

buuuuuuuuuuuahahahahahaha!!!
 4