Łukasz Szewczyk14.09.2018 (11:40)2 komentarze

Rusza nowe show Polsatu "World of Dance - Polska"

Światowe taneczne widowisko telewizyjne "World of Dance - Polska", rodzima edycja amerykańskiego formatu wymyślonego przez Jennifer Lopez, debiutuje na antenie telewizji Polsat.
Jak zapowiadają twórcy, będzie to rewolucja w sposobie pokazywania tańca. W show o miano najlepszego tancerza oraz 100 tysięcy dolarów powalczy niemal 60 wyłonionych w castingach profesjonalistów.
Jury programu "World of Dance - Polska" / Fot. Polsat
Solistów, duety i formacje ocenią specjaliści i pasjonaci tańca: zwyciężczyni tanecznej Eurowizji i mistrzyni Polski formacji tanecznych Edyta Herbuś, wielokrotny mistrz świata w tańcach latynoamerykańskich Michał Malitowski oraz taneczny guru od hip-hopu Rafał Roofi Kamiński. W roli prowadzących zadebiutują aktorka Olga Kalicka i tancerz Karol Niecikowski.

"World of Dance - Polska" w Polsacie / Fot. Polsat
Polska edycja programu będzie pierwszą w Europie i drugą na świecie. Jak dotąd, show mogli oglądać widzowie amerykańskiej stacji NBC, gdzie program szybko stał się hitem. Jego pomysłodawczynią, jurorką i producentką jest piosenkarka, aktorka i tancerka Jennifer Lopez. To nie jest kolejny talent show, to jest spektakularne widowisko, które przenosi taniec w zupełnie nowy wymiar.

Taneczne widowisko "World of Dance - Polska" w piątki o godz. 20.00 (od 14 września 2018 roku) na antenie telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Patrząc na to youtube. com/ watch?v= DZJfxbpKqlc można spodziewać się dużej ilości inwalidów w czasie trwania tego programu.
 2  
Kolejna szmira Polszmatu !
 3