Łukasz Szewczyk14.09.2018 (11:43)brak komentarzy

"O mnie się nie martw" powraca do TVP2. Co w 9 sezonie?

Telewizyjna Dwójka rozpoczyna emisję nowego sezonu serialu "O mnie się nie martw".
"O mnie się nie martw"
Od dramatycznych zdarzeń pod pubem "Kontrowersja" minęło sześć miesięcy. Iga (Joanna Kulig) jest wdzięczna Pawłowi (Marcin Korcz) za to, że stanął w obronie Marcina (Stefan Pawłowski), z przymrużeniem oka traktuje jego nowy image i zachowanie. Paweł, który w swoim przekonaniu, cudem uniknął śmierci, postanowił czerpać z życia pełnymi garściami... w swoim stylu. Sylwia (Aleksandra Adamska) patrzy na to z mieszaniną politowania i irytacji, Radecki wcale się tym nie przejmuje, do czasu...
Krzysiek (Paweł Domagała) wraca z półrocznego pobytu w Niemczech. Próbuje na nowo ułożyć sobie życie oraz określić swoją relację z Martą (Katarzyna Ankudowicz). Nieoczekiwaną przeszkodą okazuje się przyjazd Andreasa Wagnera (Andrzej Andrzejewski), krewnego podopiecznej Krzyśka, która zapisała mu znaczącą część swego majątku. Szybko okaże się, że Andreasa skierowała do Polski smutna tajemnica rodzinna, a początkowy konflikt z Krzyśkiem da początek nowej, obiecującej przyjaźni.

Emisja premierowych odcinków IX serii serialu "O mnie się nie martw" w piątki o godz. 20.45 (od 14 września 2018 roku) na antenie TVP2.