Łukasz Szewczyk14.09.2018 (12:03)1 komentarz

Startuje męska wyprawa życia. Nowy reality-show "Lepiej późno niż wcale" w Polsacie

Telewizja Polsat rozpoczyna emisję polskiej wersji międzynarodowego hitu "Better Late Than Never", czyli "Lepiej późno niż wcale".
"Lepiej późno niż w cale" w telewizji Polsat / Fot. G. Piekarski
W życiu nigdy na nic nie jest za późno. Tę maksymę wyznają czterej dojrzali mężczyźni, którzy osiągnęli już życiowy sukces, ale wciąż są spragnieni nowych wyzwań i teraz postanowili zrobić coś szalonego i coś tylko dla siebie. Czwórka przyjaciół: aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, najbardziej niepokorny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke ruszają w podróż życia. Odwiedzą egzotyczne miejsca w Japonii, Korei i Indonezji, a w wyprawie towarzyszy im Rafał Masny z internetowego kanału Abstrachuje. Choć dzieli ich ponad pokolenie doświadczeń, to właśnie on będzie dla nich wsparciem podczas wyprawy.
Reality-show "Lepiej późno niż wcale" / Fot. Polsat
Czeka ich zderzenie z odmienną kulturą i mnóstwo absolutnie nieprzewidywalnych i ekscytujących przygód. Przemierzą niemal trzydzieści tysięcy kilometrów, przekonani, że wiedzą o świecie już wszystko... odkryją go na nowo. Będzie zabawnie, zaskakująco, a czasem nawet... przerażająco. Ten program udowodni, że na męską przyjaźń i prawdziwą przygodę nigdy nie jest za późno.

"Lepiej późno niż w cale" w telewizji Polsat / Fot. G. Piekarski
Reality-show "Lepiej późno niż wcale" w piątki o godz. 21.35 (od 14 września 2018 roku) na antenie telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 1 z 1)

zapowiada sie niezly cringe
 1