Łukasz Szewczyk18.09.2018 (15:47)19 komentarzy

Cyfrowy Polsat wprowadza na rynek nowe dekodery multimedialne HD z modułem Wi-Fi

Cyfrowy Polsat wprowadza do swojej oferty nowe dekodery do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej. Nowe urządzenia HD z rodziny dekoderów EVOBOX charakteryzują się m.in. łatwym dostępem do serwisów multimedialnych
Cyfrowy Polsat
Do znanego już abonentom Cyfrowego Polsatu dekodera EVOBOX PVR dołączają nowe - EVOBOX HD i EVOBOX LITE. Produkowane są one w należącej do Grupy Polsat fabryce InterPhone Service z Mielca, która na rynek wprowadziła już kilka milionów urządzeń.
- Oferta sprzętowa Cyfrowego Polsatu wciąż się rozszerza. Chcemy dać klientom możliwość wyboru dopasowanych do ich potrzeb, wygodnych rozwiązań technologicznych, które pozwalają oglądać telewizję w najlepszej jakości, przy pomocy nowoczesnych urządzeń, zapewniających także dostęp do bogatej oferty treści premium w serwisach VOD. Połączenie wysokiej klasy dekoderów z bogatą ofertą pakietów telewizyjnych i szeroką biblioteką serwisów multimedialnych, dające użytkownikom swobodę, elastyczność i wygodę w dostępie do ulubionych treści, to kierunek, którego oczekują nasi abonenci i w jakim konsekwentnie rozwijamy się od wielu lat − mówi Dariusz Działkowski, Członek Zarządu ds. Technicznych Cyfrowego Polsatu.

Z dekoderem EVOBOX HD widzowie mogą korzystać z rozrywki na wyciągnięcie ręki. Urządzenie charakteryzuje się nowoczesnym designiem, czytelnym wyświetlaczem, intuicyjną obsługą, którą zapewnia oprogramowanie dostarczone przez firmę ADB.

Fot. Cyfrowy Polsat
Fot. Cyfrowy Polsat
Dekoder EVOBOX HD / Fot. Cyfrowy Polsat
Dekoder EVOBOX HD / Fot. Cyfrowy Polsat
Z kolei dekoderowi EVOBOX LITE charakteryzuje się prostotą korzystania z telewizji dzięki czytelnemu, nowoczesnemu menu, które zapewnia oprogramowanie zaprojektowane przez Cyfrowy Polsat.


Dekoder EVOBOX LITE / Fot. Cyfrowy Polsat
Dekoder EVOBOX LITE / Fot. Cyfrowy Polsat
Dekoder EVOBOX LITE / Fot. Cyfrowy Polsat
Dekoder EVOBOX LITE / Fot. Cyfrowy Polsat
Dekodery posiadają wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu dekoder bezprzewodowo łączy się z Internetem, a to daje możliwość korzystania z serwisów online i pozwala oglądać tysiące filmów, seriali i programów w serwisach Cyfrowy Polsat GO i HBO GO zawsze, kiedy widz ma na to ochotę, także przed ich emisją w telewizji,

Oprogramowanie dekoderów zapewnia: dostęp do wszystkich funkcji dekodera, Program TV z możliwością alfabetycznego filtrowania pozycji programowych, możliwość zaawansowanego wyszukiwania programów i ustawiania przypomnień, czytelne opisy audycji, możliwość tworzenia list ulubionych kanałów, łatwe poruszanie się pomiędzy ulubionymi listami kanałów za pomocą niebieskiego przycisku na pilocie.

Zastosowanie nowej technologii Unicable pozwala obsługiwać jednocześnie wiele tunerów i dzięki której widz ma możliwość szybkiego przełączania kanałów. Nowe dekodery to także automatyczna funkcja autoryzacji usługi Multiroom HD w domowej sieci.

Nowy sprzęt jest dostępny w punktach sprzedaży Cyfrowego Polsatu w całej Polsce w cenie od 1 zł.

Komentarze (1 - 10 z 19)

A gdzie dekoder 4K?
 10  
A kiedy dekodery UHD 4K dla CP i NETII ?
 12  
A kiedy dekodery UHD 4K dla CP i NETII ?
Zapewne klienci CP nie są gotowi na 4K, tak jak kilka lat temu nie byli gotowi na kanały HD ;)
 8  
Ale czym to sie różni od evobox pvr który jest na rynku już ze 3 lata?
 2  
Skoro CP wprowadza dekodery bez 4K, to jest jasne, że nieprędko pojawi się możliwość odbioru UHD.
 16  
gdzie dekodery 4k? w nc+ hahaha
MójKutasSmakujeNajlepiej 18.09.2018 (18:46:48)
 3  
podniecacie sie tym całym 4k jak w polsce dobrze stacje nie nadaja w w full hd.
 21  
Przede wszystkim tym, że PVR ma wewnętrzny dysk do nagrywania.
W tych nowych nagrywanie tylko po dokupieniu sobie jakiegoś zewnętrznego, a to koszt ok. 200 zł
 5  
@cxz czyli haczyk jest;)
 2  
A gdzie dekodery SUPER HD ja się pytam??? Na czym mam oglądać polsat sport premium SUPER HD???
 2