Łukasz Szewczyk20.09.2018 (9:13)18 komentarzy

Robert Janowski poprowadzi nowy teleturniej muzyczny. Premiera wiosną 2019

Już wiosną ma ruszyć nowy program Roberta Janowskiego. Wokalista zapowiada, że ponownie będzie gospodarzem quizu o charakterze muzycznym. Twierdzi, że po odejściu z "Jaka to melodia?" nie chciał zostawiać fanów, którzy głośno domagają się jego powrotu na antenę telewizji.
Robert Janowski poprowadzi nowy teleturniej muzyczny. Premiera wiosną 2019
Program "Jaka to melodia?" to jeden z najpopularniejszych teleturniejów na antenie polskiej telewizji - każdy jego odcinek przyciągał przed ekrany telewizorów prawie 2 mln widzów. Przez 21 lat jego gospodarzem był Robert Janowski, który cieszył się ogromną sympatią fanów programu. W 2018 roku władze TVP postanowiły jednak zmienić formułę teleturnieju, Janowskiego zastąpił Norbi. Dotychczasowy gospodarz żałuje, że jego przygoda z "Jaka to melodia?" skończyła się tak nagle. Zapowiada, że nie zamierza zostawić swoich wiernych widzów.
- Nie chciałbym zostawiać swoich widzów, których najbardziej mi szkoda w tym przykrym zdarzeniu, że nie będzie programu "Jaka to melodia?" z moim udziałem. W związku z tym mamy w planach na 95 proc. już klepniętych, że od wiosny wystartujemy z nową propozycją artystyczną - mówi Robert Janowski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Nowy format również będzie programem muzycznym o formule quizu. Robert Janowski zamierza także kontynuować karierę wokalną.
Newseria

Komentarze (1 - 10 z 18)

Skończy tak jak Lis, Orłoś i reszta bandy - z jakimś niszowym kanalikiem w sieci.
 23  
Pewnie w jakimś onet tv którego nikt nie ogląda i będzie jak Lisa tylko rodzina oglądać.
 12  
Kurła, Robert wracaj!!! Z Halynkom zawsze tańczylim na Melodji jak żeś spiewoł... Tera jak je Norbi to nawet tyłka niechce się ruszyć z kanapy...
 9  
Prawdopodobnie będzie w Polsacie.
 9  
Mamy przeciek z wiarygodnego źródła! To będzie autorski program „Jaka to proteza?” emitowany w paśmie telezakupów. Stacja Mango tv walczy też o program z podpaskami na nietrzymanie moczu. Rozmowy trwają. Do zobaczenia!
 12  
Pan Janowski juz nie jest atrakcyjny dla telewizji. Zostanie mu reklamowanie kremu do protez bo tu jest prawdziwy i sie sprawdza w tym:-)
 5  
Będzie powtórka z Macieja Orłosia. Wielkie BUM, a potem lipa.
 6  
Won z tym gościem i jego programem. Tego nie dało sie oglądać. Już nie moge się doczekać nowego programu w stacji, która go weźmie.Jak znam życie i czerskich speców od PR i podkręcania to się nie doczekam
 4  
Wcale nie chodzi o pieniądze! Robertowi tylko o widzów chodzi.
Zakłamanie level master.
 8