Łukasz Szewczyk20.09.2018 (9:13)18 komentarzy

Robert Janowski poprowadzi nowy teleturniej muzyczny. Premiera wiosną 2019

Już wiosną ma ruszyć nowy program Roberta Janowskiego. Wokalista zapowiada, że ponownie będzie gospodarzem quizu o charakterze muzycznym. Twierdzi, że po odejściu z "Jaka to melodia?" nie chciał zostawiać fanów, którzy głośno domagają się jego powrotu na antenę telewizji.
Robert Janowski
Program "Jaka to melodia?" to jeden z najpopularniejszych teleturniejów na antenie polskiej telewizji - każdy jego odcinek przyciągał przed ekrany telewizorów prawie 2 mln widzów. Przez 21 lat jego gospodarzem był Robert Janowski, który cieszył się ogromną sympatią fanów programu. W 2018 roku władze TVP postanowiły jednak zmienić formułę teleturnieju, Janowskiego zastąpił Norbi. Dotychczasowy gospodarz żałuje, że jego przygoda z "Jaka to melodia?" skończyła się tak nagle. Zapowiada, że nie zamierza zostawić swoich wiernych widzów.
- Nie chciałbym zostawiać swoich widzów, których najbardziej mi szkoda w tym przykrym zdarzeniu, że nie będzie programu "Jaka to melodia?" z moim udziałem. W związku z tym mamy w planach na 95 proc. już klepniętych, że od wiosny wystartujemy z nową propozycją artystyczną - mówi Robert Janowski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Nowy format również będzie programem muzycznym o formule quizu. Robert Janowski zamierza także kontynuować karierę wokalną.
Newseria

Komentarze (1 - 10 z 18)

Skończy tak jak Lis, Orłoś i reszta bandy - z jakimś niszowym kanalikiem w sieci.
 23  
Pewnie w jakimś onet tv którego nikt nie ogląda i będzie jak Lisa tylko rodzina oglądać.
 12  
Kurła, Robert wracaj!!! Z Halynkom zawsze tańczylim na Melodji jak żeś spiewoł... Tera jak je Norbi to nawet tyłka niechce się ruszyć z kanapy...
 9  
Prawdopodobnie będzie w Polsacie.
 9  
Mamy przeciek z wiarygodnego źródła! To będzie autorski program „Jaka to proteza?” emitowany w paśmie telezakupów. Stacja Mango tv walczy też o program z podpaskami na nietrzymanie moczu. Rozmowy trwają. Do zobaczenia!
 12  
Pan Janowski juz nie jest atrakcyjny dla telewizji. Zostanie mu reklamowanie kremu do protez bo tu jest prawdziwy i sie sprawdza w tym:-)
 5  
Będzie powtórka z Macieja Orłosia. Wielkie BUM, a potem lipa.
 6  
Won z tym gościem i jego programem. Tego nie dało sie oglądać. Już nie moge się doczekać nowego programu w stacji, która go weźmie.Jak znam życie i czerskich speców od PR i podkręcania to się nie doczekam
 4  
Wcale nie chodzi o pieniądze! Robertowi tylko o widzów chodzi.
Zakłamanie level master.
 8