Łukasz Szewczyk20.09.2018 (9:13)18

Robert Janowski poprowadzi nowy teleturniej muzyczny. Premiera wiosną 2019

Już wiosną ma ruszyć nowy program Roberta Janowskiego. Wokalista zapowiada, że ponownie będzie gospodarzem quizu o charakterze muzycznym. Twierdzi, że po odejściu z "Jaka to melodia?" nie chciał zostawiać fanów, którzy głośno domagają się jego powrotu na antenę telewizji.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 18 z 18)

A ja Stawiam na Puls teraz tam jest moda na teleturnieje .
 1  
Haha.. tego Pana to juz tylko prawko z clubcardu ratuje, bo dołaczył do zaszczytnego grona ze Steczkowską i Hołowczycem;)
 2  
Hahaha,. Niech zgadnę: WPTV czy OnetTV?
 2  
Pewnie w jakimś onet tv którego nikt nie ogląda i będzie jak Lisa tylko rodzina oglądać.
Dokładnie. Tak jak oni pójdzie pewnie do jakiejś niszowej stacji, której praktycznie nikt nie ogląda i słuch o nim zaginie.
 2  
TVPis to rynsztok
 2  
jak to się mówi?
zadufany w sobie
 0  
Mamy wielki przełom w sprawie nowego teleturnieju Roberta Jamowskiego: ostatecznie Telewizja Polsat i nowa nazwa "Śpiewający celebryci".
Emisja od 1 stycznia 2019 w poniedziałki, środy i czwartki o godz. 20:00. Ciekawe, czy powtórzy sytuację ze "Życiową szansą"?
 0  
Ostatecznie - Telewizja Polsat i nazwa nowego teleturnieju Roberta Janowskiego pt. "Nowe zadanie". Emisja począwszy od 30 maja w poniedziałki, środy i czwartki o godz. 20:00. Jeśli się będzie spodobało, to emituje również Polsat 2 oraz Super Polsat.
 0