Łukasz Szewczyk20.09.2018 (11:47)14 komentarzy

Agata Młynarska od października w TVN Style. "Eks-tra zmiana" rozwodników

Agata Młynarska powraca na telewizyjny ekran. W nowym programie TVN Style pomoże bohaterom swojego programu stanąć na nogi po rozwodzie. Prowadząca wraz z ekspertami podpowiedzą rozwódkom i rozwodnikom, jak zrobić porządki w uczuciach i starych nawykach.
Agata Młynarska / Fot. TVN
Agata Młynarska / Fot. TVN
Wiele osób uważa, że zmiany są dobre. Agata Młynarska udowodni widzom, że nawet rozwód, który jest uznawany za jedno z najbardziej stresujących i nieprzyjemnych wydarzeń w życiu, można wykorzystać do zmiany na lepsze. W każdym odcinku prowadząca wysłucha historii jednej osoby, która nie może pozbierać się po rozpadzie swojego małżeństwa. Bohaterka programu trafi w ręce sztabu specjalistów, którzy dadzą jej wsparcie i zapewnią fachową pomoc.
W pierwszym odcinku Agata spotka się z Emilią. Kobietą piękną, silną, ale też mocno skrzywdzoną przez los. Uczestniczka "Eks-tra zmiany" przeżyła podwójne rozstanie z mężem. Po raz pierwszy partner porzucił ją, kiedy była w ciąży z ich jedynym synem. Drugi raz rozstali się w trakcie ciężkiej choroby Emilii. W takiej sytuacji trudno nie zadawać sobie bez przerwy pytania: "dlaczego właśnie mnie to spotkało?" Rozwód, samotne wychowywanie syna, strach przed nawrotem choroby - to demony Emilii, z którymi musiała zmierzyć się Agata Młynarska i jej specjaliści.

Na pierwszy ogień poszło mieszkanie. Agata poprosiła o pomoc znanego architekta z zaprzyjaźnionego kanału HGTV Home & Garden - Krzysztofa Mirucia. To właśnie on zrobił wszystko, żeby Emilia w swoim domu nareszcie poczuła się swobodnie i komfortowo. Później do pracy zabrali się specjaliści od ciała i ducha. Efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania bohaterki.

Premierowe odcinki programu "Eks-tra zmiana" w poniedziałki o godz. 22.25 (od 1 października 2018 roku) na antenie TVN Style.

Komentarze (1 - 10 z 14)

Sie żenio a pozniej rozwody bioro... Kiedys jak ludzie przyrzekli sobie przed oltarzem to az do smierci byli...
 0  
@Janusz [email protected] zmiana;D


mobile.twitter.com/baspiela/status/971798701227331586/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E971798701227331586&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.salon24.pl%2Fnewsroom%2F895238%2Cjak-powstaje-ruda-konstytucja-antysemicki-filmik-w-tvp-info-rachon-i-pereira-spiera-sie-z-piaseckim-i-szuldrzynskim

Bolek z Junkersem i HGW the best:D:D:D
 1  
Widzę że mierzysz pierdoło wszystkich swoją miarą i uważasz że każdy wpis, jest mój podszywaczu?

Cienki bolek z Ciebie trolu. Nie potrafisz PISać pod swoim nickiem. Po tym poznać PISiora. Nie ma własnej twarzy.
 3  
Szkoda tylko że na tragedii ludzi a przede wszystkim dzieci małżonków robi się show. Niestety coraz więcej programów i treści w internecie daje taki negatywny przekaz że rozwód jest ok no i w pewnym sensie jest się na topie. Owszem są różne sytuacje i nikogo tu nie potępiam ale żeby robić z tego coś dobrego? Dzieci rozwiedzionych rodziców zapewne nie są szczęśliwe nawet gdy rodzice są majętni i szczęśliwi w innych związkach (przykład traumy u córek państwa Lisów). Szkoda że TVN Style czy inne stacje nie pokazują tego z innej strony czyli jak zażegnać konflikt i na nowo odkryć miłość w związku? Czasem niewiele trzeba aby naprawić małżeństwo. Kiedyś mój kolega powiedział w radiu bardzo mądra rzecz: miłość trwa max 4 lata a reszta to sztuka kompromisu. Tak więc może nie warto "pakować się" w kolejny związek kosztem innego a docenić to co się ma? Pomyśleć o dzieciach a nie o własnym egoizmie a w przypadku pewnej pary polityków którzy pojechali na Maderę niszcząc swoje małżeństwa.
 8  
@dojna zmiana

Nie rżnij głupa,że to nie ty i nic nie rozumiesz tak jak twój prezydęt bul :


google.com/amp/s/wzzw.wordpress.com/2015/03/09/%25E2%2596%25A0%25E2%2596%25A0-ikona-politycznego-obciachu/amp/?source=images

:D:D:D
 1  
Fajny cycek ma Agatka...
 1  
Do Janusz King , bo kiedyś kobiety były nawet z pijakami i damskimi bokserami, bo było co ludzie powiedzą a teraz wiedzą jak się żyje i gonią meneli ,życie jest krótkie aby tracić czas na alkocholika.
 2  
Jej siostra Paulina Młynarska jest po 4 rozwodach. Mogłaby być ekspertką w tym programie.:)
 1  
Jej siostra Paulina Młynarska jest po 4 rozwodach. Mogłaby być ekspertką w tym programie.:)
Skoro tak uważasz, to tym bardziej niewiarygodni są:
1. stary kawaler z kotem, który chce być ojcem ( narodu)
2. Staszek Pięta z kochanką, który chce być wzorcem konserwatywnej katolickiej rodziny
3. brzydka stara panna Pawłowicz, która poucza o wychowaniu dzieci
4. potwornie stara brzydka stara panna Sobecka, której nawet kijem nikt nie chce dotknąć pouczająca o życiu poczętym
5. posłowie pisu w NAJWIĘKSZEJ w Sejmie liczbie rozwodników lamentujący nad wartością rodziny..
wymieniać dalej?
 4  
@POdszywacz johnyB&@dojna zmiana

"Nie potrafisz PISać pod swoim nickiem. Po tym poznać PISiora. Nie ma własnej twarzy."

-hiPOkryta:D:D

Na razie najwięcej lamentujesz tu ty i manipulujesz jak"wiodące media,"które doszukały się tu:

m.youtube.com/watch?v=mYUD6TC6bGo

...Żyda:D:D:D
 2