Łukasz Szewczyk21.09.2018 (13:06)11 komentarzy

W październiku odkodowany Canal+. W ramówce m.in. premiera "Nielegalnych" i hit Ekstraklasy

Z okazji premiery polskiego serialu Canal+"Nielegalni" stacja przygotowała dla widzów tzw.okno otwarte, które obejmie abonentów nc+oraz operatorów sieci kablowych.
W październiku odkodowany Canal+.  W ramówce m.in. premiera "Nielegalnych" i hit Ekstraklasy
Odkodowane pasmo Canal+ zaplanowano na 21 października 2018 roku, w dniu premiery polskiego serialu "Nielegalni" i potrwa od godz. 11.30 do 24.00.
Dzień pełen szpiegowskich emocji rozpoczną trzy odcinki serii "Polscy szpiedzy" (godz. 11:30), w których zostaną przedstawione sylwetki Ryszarda Kuklińskiego oraz Krystyny Skarbek. Następnie Vincent V. Severski zabierze widzów na spacer po Sztokholmie, pokazując miejsca, w których toczy się akcja serialu "Nielegalni" oraz opowiadając o tajnikach pracy agentów wywiadu (godz. 13:50).

Aby odpocząć na chwilę od szpiegowskich emocji Canal+ zaproponuje widzom dużą dawkę sportowych doznań w formie transmisji spotkania LOTTO Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków (godz. 17:30). Uzupełnieniem meczu będzie magazyn "Liga+ Extra", podsumowujący najważniejsze wydarzenia piłkarskiego weekendu (20:00). Dzień zakończą dwa premierowe odcinki serialu szpiegowskiego "Nielegalni" (godz. 21:30 i 22:30) oraz materiał making of serialu (godz. 23:30).

Treści w paśmie odkodowanym będą dostępne dla abonentów platformy nc+ nieposiadających opcji dodatkowej CANAL+ w swojej ofercie oraz abonentów sieci kablowych, w których oferowany jest CANAL+ i które zdecydowały się odkodować sygnał dla swoich klientów.

Komentarze (1 - 10 z 11)

Co to kurła jest?!? Mata nieodkodowywać... Ja nie po to abonamont płacę żeby ludzie za darmo oglondali...
 17  
hehe otwarte okno c+ niewiele da bo i ceby sa kosmiczne drogie
 3  
Biedna Legia...
 1  
Biedne UPC
 3  
Jakoś nie zauważyłem, żeby było drogo...
 5  
Biedne UPC
, to nie UPC jest biedne tylko biadulisz , znając życie otwarte okienko C+ BĘDZIE W upc
 4  
"hit Ekstraklasy"
Brzmi jak ponura herezja :/
 3  
PO CO ROBIC OKNO OD KODOWANE NIE LEPIEJ BYLO DAC MIES+?? KIEDY BEDZIE PODZIAŁ PAKIETU CANAL+ NA SPORT I FILM??WIEDZE ZE TERAZ SA CO NIEDZIELA NOWE PROMOCJE DLA TYCH CO CHCA KUPIC NC+ NOWI DOSTAJA FAJNE PROMOCJE GORZEJ Z TYMI CO JUZ MAJA NC+ NA KONIEC UMOWY!!
CANAL+ I CYFROWY POLSAT 23.09.2018 (11:56:30)
 3  
Premiera serialu wiec jest okno otwarte, wg mnie słabe. Ciekawe czy bedzie okno na canal sport 1 i 2, w poprzednich latach bylo na 10 dni.
 1  
ciekawe czy multimedia polska też odkoduje .Pewnie nie bo darmo oni nic nie dadzą ....
 0