Łukasz Szewczyk21.09.2018 (13:11)5 komentarzy

Canal+ ogłasza odkodowaną premierę polskiego serialu szpiegowskiego "Nielegalni"

Nowa produkcja Canal+ - serial "Nielegalni" swoją premierę będzie miał 21 października 2018 roku. Dwa premierowe odcinki pierwszego od pół wieku polskiego serialu szpiegowskiego, będzie można obejrzeć w ramach pasma odkodowanego.
"Nielegalni" to najnowszy serial produkcji CANAL+ według powieści Vincenta V. Severskiego o tym samym tytule.Widzowie będą mogli się zapoznać z historią Konrada Wolskiego, znakomicie sportretowanego przez Grzegorza Damięckiego, już 21 października 2018 roku, w ramach tzw. okna otwartego Canal+. W dniu premiery Canal+ wyemituje dwa premierowe odcinki.
Serial "Nielegalni" / Fot. Canal+
Serial "Nielegalni" / Fot. Canal+
Konrad Wolski, szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmując w Stambule białoruskiego handlarza bronią, dowiaduje się o planowanym w Szwecji zamachu terrorystycznym. Broń, która zostanie użyta w zamachu, ma pochodzić z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad natychmiast uruchamia Travisa, polskiego szpiega zakonspirowanego w mińskim KGB, by zdobył informacje wywiadowcze, które udaremnią plan terrorystów. Sprawę komplikuje fakt, że Travis został właśnie zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB. Z misją jego natychmiastowej ewakuacji rusza do Mińska Sara, oficer polskiej Agencji Wywiadu. Równocześnie w Warszawie emerytowany generał białoruskich służb szantażuje Premiera Rządu RP. Oficerowie Agencji Wywiadu muszą za wszelką cenę przejąć archiwalne materiały obciążające szefa polskiego rządu. Wszystkie drogi prowadzą więc do Mińska. Rozpoczyna się mordercza gra z czasem.

Główne role w produkcji grają Grzegorz Damięcki, Andrzej Seweryn, Agnieszka Grochowska, Sylwia Juszczak, Filip Pławiak. Twórcami serialu są: reżyserzy Leszek Dawid (odcinki 1-5) i Jan P. Matuszyński (odcinki 6-10), oraz operatorzy Piotr Sobociński jr i Kacper Fertacz. Za scenariusz do "Nielegalnych" odpowiadają Maciej Kubicki, Bartosz Staszczyszyn oraz Dorota Jankojć-Poddębniak . Producentem wykonawczym serialu jest firma TELEMARK Anna Kępińska i Maciej Kubicki.

Premierowe odcinki serialu "Nielegalni" w niedziele o godz. 21.30 (od 21października 2018 roku) na antenie Canal+.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Bedzie to, że jak teraz napiszesz coś złego o Tusku albo o PO, to pan prokurator Piotrowicz każe cię aresztować.
 7  
Szkoda ze UPC ma swoich abonentów w dupie
 1  
Drogi Administratorze, skoro usunąłeś niemający nic wspólnego z tematem artykułu wpis osobnika o ksywce plplpl, to proszę też usunąć moją odpowiedź skierowaną do tegoż plplpl, bo w takiej sytuacji nawet nie wiadomo, o co w moim wpisie chodzi.
 3  
No i ta miękka rura skasował mi wpis o #ACTA2
 3  
Skoro mowa o acta2, najlepszym cenzorem wolności słowa jest przykład wycięcia przez TVP żartu Smażowskiego.
 2