Łukasz Szewczyk23.09.2018 (10:35)4 komentarze

Newsweek Polska z książką Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie bez pruderii

Osiemnaście rozmów. Ogrom merytorycznej wiedzy. Zero pruderii. Tygodnik Newsweek Polska do części nakłady dołączy książkę "Sexedpl. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie"
Książka "SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie"
Książka "SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie"
Na potrzeby książki Rubik przeprowadziła rozmowy z kilkunastoma ekspertkami i ekspertami, których otwarcie pyta o wszystko, co w polskim społeczeństwie często kategoryzowane jest jako tabu. Kiedy jest dobry czas na pierwszy raz i jak się do niego przygotować? Co to jest grooming, seksting i consent? W jaki sposób rozpoznać infekcje przenoszone drogą płciową i gdzie je leczyć? Jak dobrać najlepszą metodę antykoncepcji? Czy kobieta, która spędziła noc z inną kobietą, jest już lesbijką? W czym może nam pomóc masturbacja?

"#SEXEDPL" obejmuje wszystko, co powinniśmy wiedzieć, ale często wstydzimy się zapytać. Książkę wyróżnia oprawa wizualna. Komiksy znanej w sieci jako Kiciputek Katarzyny Babis i fotografie Zuzy Krajewskiej dodają całości dynamiki, lekkości i elegancji. Cały projekt powstał we współpracy z młodymi ludźmi - w książce pojawią się efekty sesji zdjęciowej #sexedpl, w której wzięło udział prawie sześćdziesiąt osób z Polski, Szwecji, Anglii oraz Białorusi. Dziewczyny, chłopaki, osoby niebinarne oraz pary.
Mimo że książka adresowana jest przede wszystkim do młodzieży, tak naprawdę skorzysta
z niej każdy, kto chce poszerzyć swoją wiedzę o tematy związane z ciałem i intymnością. Książka w nowoczesny, merytoryczny, a zarazem przyjazny sposób podchodzi
do zagadnień, które w polskim społeczeństwie zbyt często są zamiatane pod dywan.

Książka "#Sexedpl. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie" będzie dostępna z wraz z nowym numerem tygodnika Newsweek Polska (40/2018) w kioskach od 24 września 2018 roku. Cena - 22,99 zł.

Książka dostępna jest także w księgarniach.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Dla czytelników Newsweeka do uprawiania seksu najwidoczniej potrzebna jest instrukcja. Może Pani Rubik się wypnie i pokaże jak się robi: w przód i w tył i wskaże czytelnikom odpowiedni otwór :)
 9  
Pani Anja mądra dziewczyna. Potrafi zadbać o to, by po zakończonej karierze modelki, nie zniknąć z pierwszych stron niemieckich czasopism ;D
 3  
niuswik i media2- dno i metr mułu ,kupa gnoju i tyle
 0  
kłamię rano, kłamię w południe, kłamię wieczorem i kłamię w nocy.
mateuszek kłamczuszek 28.09.2018 (9:18:10)
 0