Łukasz Szewczyk23.09.2018 (12:50)13

Ponad 1,9 mln widzów "Milionerów" TVN

Dobry początek nowego sezonu "Milionerów" w TVN.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 13)

Gdy można pochwalić TVsren, albo uderzyć w TVP to Szewczyk poświęci nawet 15 minut niedzieli. Jednak by wspomnieć o #ACTA2 to tygodnia mu mało.
 5  
Acta2 to temat grzany przez pisiaków. Nie istnieje na świecie.
 5  
To ciekawsze niż ACTA2:
"CBA kupiło najdroższy system do inwigilacji telefonów i komputerów w historii. Kosztował 33 miliony złotych. (...) umożliwia przeglądanie sieci bez współpracy z operatorami i zakładanie podsłuchu bez zgody sądu. Co zastanawiające, pieniądze za zakup systemu pochodzą z funduszu, z którego państwo miało... wspomagać ofiary przestępstw. (...) Zakupiona technologia pozwala analizować dane z telefonów komórkowych i łamać kody aplikacji szyfrujących. (...) W skrócie mówiąc, nie jest potrzebna już współpraca z operatorami, aby móc podglądać to, co przekazywane jest siecią".
A zatem miłego surfowania, panie plplpl.
 4  
A TVP w ramach działań ACTA2 wycina jak za starych dobrych czasów żarciki na temat władzy. Przykład festiwal filmowy i Smażowski.
Tadeusz z Torunia beneficjent dobrej zmiany 23.09.2018 (17:40:57)
 1  
Kurski zapowiedział, ze wypowiedź skwary będzie nadana w Wiadomościach o 19:30, a człowiek, który wyciął żałosny żart poniesie surowe konsekwencje.
Czy Szewczyk potrąci sobie premię za unikanie niewygodnego tematu?
 1  
Wzruszające. Sam fakt że komuś przychodzi do głowy cenzurowanie, jest zatrważający. Za poprzednich rządów było to nie pomyślenia.
To świadczy o tym jakie wytyczne w tej telewizji rządzą. Zrobiła się afera, to się szuka kozła ofiarnego.
Powiedzmy sobie szczerze, ten kozioł sam na to nie wpadł. Tak się go wyszkoliło.
 1  
To dobry wynik jak na dzisiejsze standardy telewizyjne. Trzeba też liczyć to, że wielu ludzi ogląda programy i seriale TVNu czy Polsatu w Playerze ub Ipli. Więc dane o oglądalności są zaniżone.
 1  
[@970889| Kurski zapowiedział, ze wypowiedź skwary będzie nadana w Wiadomościach o 19:30, a człowiek, który wyciął żałosny żart poniesie surowe konsekwencje.
Czy Szewczyk potrąci sobie premię za unikanie niewygodnego tematu?
Kolejny cyrk Kurskiego dla ciemnego ludu. Tylko głupie pisiory dają się nabrać na tę jego rzekomą otwartość, dystans do samego siebie i święte oburzenie. A ta nadgorliwość "cenzora" to niby skąd się wzięła? Pewnie ze strachu prze PO?
 3  
widać polityka jest obecna zawsze i wszędzie pytanie czy piszący przeczyta i zrozumie a nie odwrotnie . Bo co niektórzy wypisują chyba tylko dla tego by pokazać że plucie jadem nie zanika .
 1  
Gdyby milionerzy byli emitowani w TVP to już w tytule było by że nowa edycja zaliczyła "zjazd" bo kiedyś było np. 3mln.
I za to trzeba się wziąć i krzyczeć "wolne media, wolne media"...
 4