Łukasz Szewczyk25.09.2018 (14:12)1 komentarz

Serial "Młody Sheldon" od października w Comedy Central

W jesiennej ramówce Comedy Central pojawi się nowy serial komediowy, "Młody Sheldon", opowiadający o dziecięcych latach Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów popularnej "Teorii wielkiego podrywu".
"Młody Sheldon" jest prequelem kultowego serialu emitowanego na antenie Comedy Central Polska, "Teorii wielkiego podrywu". Historia dwóch współlokatorów, fizyków Sheldona i Leonarda oraz ich przyjaciół doczekała się aż 12 sezonów i rzeszy wiernych fanów na całym świecie. Na fali tego sukcesu twórcy serialu, Chuck Lorre oraz Steven Molaro, pokusili się o stworzenie opowieści o pełnym przygód dzieciństwie, uwielbianego przez widzów Sheldona Coopera.
Dziewięcioletni geniusz Sheldon mieszka ze swoją rodziną we wschodnim Teksasie, gdzie najważniejszymi wartościami są sport i kościół. Chłopiec jednak, nie dość, że ma dwie lewe nogi, to zamiast czytania Biblii woli poznawać założenia teorii ewolucji Karola Darwina. Jego niespotykana inteligencja, połączona z prowincjonalnym myśleniem mieszkańców Teksasu, znacznie komplikuje życie rodziny Cooperów i rodzi niezliczoną ilość zabawnych sytuacji.

Premiera pierwszego sezonu "Młodego Sheldona" odbędzie się 1 października 2018 roku na antenie Comedy Central Polska. Odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku o godz. 21:00.

Pomysłodawcami serialu są Chuck Lorre oraz Steven Molaro, twórcy kultowej "Teorii wielkiego podrywu", a za jego produkcję odpowiadają Chuck Lorre Productions oraz Warner Bros. Television. Narratorem w serialu został Jim Parsons, który jest odtwórcą roli dorosłego Sheldona. Za swoją kreację w "Teorii wielkiego podrywu" aktor otrzymał w 2011 roku jedną z najbardziej prestiżowych nagród filmowych - Złoty Glob.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Szczerze mówiąc moje ulubione kanały Comedy Central w ostatnim czasie bardzo znienawidziłem ... Od rana do wieczora tylko "Przyjaciele" i "Teoria wielkiego podrywu" ...

Powtórka goni powtórkę, a "Teoria......." przestała byś śmieszna w 5-6 sezonie, potem to już tania opera mydlana. Sam Sheldon stał się bardzo irytujący, bo ile może śmieszyć pukanie w drzwi i "mówienie Penny, Penny, Penny" czy ciągłe wchodzenie po schodach bo zepsuta winda.

Po 11 sezonach serialu, ciekawe kto będzie chciał oglądać tego mało śmiesznego gościa ...
 0