Łukasz Szewczyk25.09.2018 (14:14)8 komentarzy

Nowy serial paradokumentalny w TTV. "O mały włos"

Kolejna nowość w jesiennej ramówce TTV. W październiku 2018 roku stacja rozpocznie emisję nowego serialu paradokumentalnego "O mały włos", który opowiada o dwóch konkurujących ze sobą zakładach fryzjerskich.
Serial "O mały włos"
"O mały włos" to historia o tym co się dzieje, kiedy spotykają się dawne sympatie, a biznes krzyżuje się z miłością. Konfrontacji nie da się uniknąć. Fryzjerka Iwona i słynny stylista fryzur Patryk będą ze sobą walczyć nie tylko o klienta, ale także między sobą, bo kto się lubi ten się czubi.
Patryk ucieka przed kłopotami do rodzinnego miasteczka na południu Polski. Tutaj spotyka swoją miłość ze szkolnych lat - Iwonę. Kobieta została właśnie porzucona przez męża dla innej. Pomimo początkowej fascynacji między Iwoną i Patrykiem dość szybko zaczyna dochodzić do pierwszych nieporozumień. Sytuację zaognia otwarcie przez Patryka męskiego salonu fryzjerskiego, tuż obok zakładu Iwony.

W ruch pójdą grzebienie, nożyczki i brzytwy. Na fryzjerskim fotelu usiądzie plejada małomiasteczkowych osobowości i osobliwości. Fryzjerzy będą strzyc, farbować, golić. Ich pomysły nie zawsze spotkają się z ciepłym przyjęciem ze strony klientów. Czy miasteczko jest gotowe na dwa salony fryzjerskie? Czy bohaterów połączy uczucie, czy rozdzielą interesy?

Emisja serialu "O mały włos" w poniedziałki i wtorki o godz. 18.05 (od 15 października 2018 roku) na antenie TTV.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Paradokumentalny, znaczy dla kogo to? Dla paranormalnych. Najbardziej idiotyczny wymysł telewizji, idealny dla niewiedzących nic o niczym.
 10  
super :) lubię paradokumenty
 11  
Ten kanał był kiedyś ciekawy do oglądania ale to już czas przeszły od dawna bo zamienił się w kanał emitujący same badziewia para gniotowe dla myślących inaczej a szkoda .
 8  
Jestem głupim PiSiorkiem i nie mam nic merytorycznego do napisania W TEMACIE tego artykułu. Ale na szkoleniu partyjnym uczono mnie, żebym często pisał tak:

Wy lewacy, wy bezbożnicy, wy niepatrioci, wy gorszy sorcie, wy od Sorosa, wy z Czerskiej, wy... wy... wy... A idźcie wy!!!!!!!!!!!

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahahaha!!!
 0  
Jestem głupim PiSiorkiem
To widać. Nie musiałeś o tym pisać. Niemniej gratuluję samokrytyki :D :D :D

Jesteś walniętym piśkiem przepełnionym nienawiścią i bezradnym, że inni potrafią myśleć. Bez przerwy ślinisz nad klawiaturą same błędy na poziomie siedmiolatka ( chociaż jesteś starym komuchem).

Na szczęście powoli pisowski amok mija. Pisowska propaganda w mediach ma coraz mniejszą siłę rażenia, bo coraz mniej ludzi daje się na nią nabierać (spadające słupki oglądalności i słuchalności pisowskich szczekaczek dobitnie o tym świadczą). Jeszcze chwilę i cała ta patologia+ odejdzie do niechlubnej historii. Idioci zostaną z ręką w nocniku - z tym, że matołB z ręką w tyłku kota :D :D :D ego samego kota, którym matołaB poszczuli w kolanko i w Piętę :D :D :D

I tyle w temacie, jak mówi żałosna pisowska SEKTA :D :D :D
 1  
Pisowskie poglądy:

Nie szanuje prezesa - lewak
Ma własne zdanie - bezbożnik
Pomaga innym - naiwniak
Nie szanuje władzy PIS - nie patriota
Nie szanuje wytycznych kleru - ateista, wróg wiary
 1  
ALe jaja
 1  
Paradokumenty dla paralityków i parapatologii.
 1