Łukasz Szewczyk26.09.2018 (16:33)9 komentarzy

Polsat z nową ofertą na publiczne odtwarzanie wydarzeń sportowych w abonamencie

Telewizja Polsat wprowadza sprzedaż w abonamencie zezwoleń na publiczne odtwarzanie wydarzeń sportowych.
Polsat Sport Premium
Oferta sprzedaży zezwoleń w abonamencie to nowy sposób dystrybucji zezwoleń na publiczne odtwarzanie wydarzeń sportowych, do których Grupa Polsat posiada prawa. Zakup praw pozwala na odtwarzanie wydarzeń sportowych transmitowanych w kanałach sportowych Polsatu, rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA w kanałach sportowych premium - Polsat Sport Premium 1 i 2 i serwisach telewizyjnych oraz kanałów Eleven Sports.
Oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych publicznym odtwarzaniem wydarzeń i imprez sportowych, w tym przede wszystkim do punktów gastronomicznych, barów, klubów, restauracji oraz hoteli i pensjonatów czy klubów fitness.

Klient może wybrać jeden z dostępnych pakietów:

Pakiet Polsat Sport
Możliwość publicznego odtwarzania kanałów Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News HD i Polsat Sport Fight HD, które oferują m.in.:
- rozgrywki piłki nożnej, w tym Ligę Narodów UEFA, Puchar Polski, Fortuna I Ligę czy Ligę holenderską - Eredivisie
- sporty motorowe, w tym NICE I Ligę Żużlową, Finał Złotego Kasku, Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych, a do tego Motocyklowe Mistrzostwa Świata czyli Moto GP.
- koszykarską Energa Basket Ligę, Puchar Polski oraz Euroligę

Pakiet Polsat Sport Premium
Oferta obejmuje zakup publicznego odtwarzania kanałów: Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2 oraz czterech kanałów serwisowych PPV, które prezentują wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz mecze Ligi Europy UEFA; transmisje meczów w Super HD z obszernym studiem i komentarzem dziennikarzy Polsatu Sport.

Pakiet ELEVEN SPORTS
To oferta skierowana do kibiców, którzy za pośrednictwem kanałów sportowych Eleven Sport 1 HD, Eleven Sport 2 HD, Eleven Sport 3 HD mogą oglądać m.in.
- rozgrywki klubowe najsilniejszych lig na świecie hiszpańskiej LaLigi Santander, niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A TIM i piłkarskiego Pucharu Anglii The Emirates FA Cup.
- zawsze na żywo wyścigi Formuły 1

Pakiet Mega Sport
Pakiet Mega Sport, zawierający wszystkie trzy pakiety oraz gale KSW do końca 2018 roku.

Oferta współpracy zawiera udzielenie zezwolenia na publiczne odtwarzanie wybranego pakietu oraz odbiór sygnału, dzięki zakupionym lub wynajętym od sprzedającego licencje urządzeniom.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Polszmat zrobił się jak dojna zmiana !
 4  
jak zwykle zacofani nawet 4K nie mają.....
 8  
A ceny?
 14  
krok pada na szczurzy zębaty ryj
 7  
I super :) Mam pakiet razem z premium z ligą ale czasem w domu szlag trafia bo ciągle ktoś coś gada, chce itd. Wyszedłbym chętnie do knajpki czy pizzerii pooglądać w spokoju czyli w otoczeniu zainteresowanych meczem a nie przeszkadzaniem :)
 1  
widać jedno POLSAT może a multimedia POLSKA nie . Bo zamiast wywalić zapchaj dziury i w abonamencie dać to nie .
 0  
Ja niestety mam 3lata przerwy w lm bo tego stekania komentatorow sie sluchac nie da ligo mistrzów wracaj do canal+ jak najszybciej
 2  
Nc+ nawet nie fiknie z ofertą i adekfatną ceną.
 1  
Nie wiem, nie zauważyłem nic irytującego a studio w polsacie naprawdę bardzo ok
 0