Łukasz Szewczyk28.09.2018 (16:38)brak komentarzy

Rafał Woś nowym felietonistą Super Expressu

Rafał Woś dołączył do grona felietonistów dziennika "Super Express". Jego teksty będzie można czytać już od najbliższego poniedziałku, zarówno w wydaniu drukowanym, jak i w serwisie internetowym Super Express.
Super Express
- Bardzo się cieszę, że Rafał zdecydował się na współpracę z naszą redakcją i wniesie swój cenny głos do publicznej debaty za pośrednictwem "Super Expressu". Pojawienie się Rafała na naszych łamach jest kolejnym dowodem, iż "Super Express" jest najbardziej otwartym tytułem w Polsce - mówi Grzegorz Zasępa, redaktor naczelny Grupy Super Express.
- Dołączam do Super Expressu, bo wyrasta on na jedno z ostatnich miejsc, gdzie można się jeszcze zdrowo i normalnie pokłócić o ważne sprawy. Bez zamykania się w wygodnej, ale śmiertelnie nudnej tożsamościowej bańce - mówi Rafał Woś, nowy felietonista.

Rafał Woś, jako publicysta i dziennikarz ekonomiczny, pracował dla wielu mediów, m.in. dla "Dziennika Gazety Prawnej", "Przekroju" czy "Bloomberg Businessweek". Jego teksty pojawiały się także w prasie niemieckiej. Od października 2015 do września bieżącego roku był pracownikiem tygodnika "Polityka". Do niedawna współpracował również z serwisem Gazeta.pl.

W gronie stałych felietonistów "Super Expressu" znajdują się: Leszek Miller, Łukasz Warzecha, Adrian Zandberg, Tadeusz Płużański, Janusz Korwin-Mikke, Wiktor Świetlik. Na początku września dołączył do nich także Igor Zalewski.