Łukasz Szewczyk28.09.2018 (17:10)14 komentarzy

Stylowy Robert Biedroń i dodatek motoryzacyjny TVN Turbo w październikowym Logo

Od piątku (28 września 2018 roku) na rynku dostępne jest październikowe wydanie miesięcznika Logo z Robertem Biedroniem na okładce. W środku m.in. wywiad z prezydentem Słupska o nowym ruchu politycznym. Wydanie ma także drugą, "odwróconą" okładkę - dodatku motoryzacyjnego stworzonego we współpracy z TVN Turbo, w którym znajdą się teksty o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości samochodów.
Logo - nr 10/2018
Logo - nr 10/2018
W motoryzacyjnym dodatku do październikowego numeru "Logo" czytelnicy znajdą ciekawe artykuły napisane przez redakcję magazynu wraz z ekspertami TVN Turbo, a wśród nich m.in. artykuł o tuningowaniu aut oraz rozmowy z Patrykiem Mikiciukiem, znanym miłośnikiem i kolekcjonerem starych aut, mechanikiem samochodowym Adamem Klimkiem i dziennikarzem motoryzacyjnym Adamem Kornackim. W dodatku Redakcja podpowie także, co powinniśmy wiedzieć o warsztatach samochodowych i doradzi, jakim nowym autom warto się przyjrzeć.
W okładkowym wywiadzie październikowego "Logo" Robert Biedroń opowiada o tym, co łączy go z Jarosławem Kaczyńskim i dlaczego spojrzenie z zewnątrz jest niezbędne w zarządzaniu. Tematem numeru jest #MeToo - redakcja "Logo" przybliża akcję, która zmieniła sposób, w jaki mówimy o molestowaniu, rozmawia z dr Sylwią Spurek, zastępczynią rzecznika praw obywatelskich o tym, co jest, a co nie jest molestowaniem i przedstawia perspektywę molestowanych mężczyzn. W wydaniu znalazły się także m.in. zestawienie najlepszych butów na jesień i tekst z cyklu "mój pierwszy raz" o golfie - elitarnym sporcie dla mas.

W październikowym "Logo" czytelnicy znajdą również ostatnią odsłonę plebiscytu na najlepiej ubranego Polaka 2018 roku połączonego z poradnikiem dress code'u dla mężczyzn. W tym numerze redakcja prezentuje styl formalny i nominowanych w tej kategorii - m.in. prezentera Marcina Prokopa, reżysera Pawła Pawlikowskiego i aktora Roberta Więckiewicza.Więcej o plebiscycie: najlepiejubranipolacy.pl

Najnowsze wydanie miesięcznika "Logo" jest dostępne w sprzedaży od 28 września br. w cenie 9,99 zł.

Październikowy numer "Logo" będzie promowany w internecie (serwisy Gazeta.pl, Wp.pl, social media), w radiu (radiostacje Agory), w telewizji (Planete+) i w kinach sieci Helios. Działania reklamowe przygotował dział marketingu czasopism Agory.

Komentarze (1 - 10 z 14)

A może lepiej zrobić okładkę ze stylową rodziną Mama ( hetero) , Tata (hetero) i dzieci ( też hetero) ale nie bo po co w modzie jest coś innego.
 6  
A może warto zmądrzeć?
Bądź modny!
Zostań gejem ;)

To dziwne, że faceci hetero mają duże problemy z seksualnością ą innych osób. Może sam masz problem, fantazjujesz, ale ksiądz nie pozwala. No chyba, że z nim ;)

Aaaaaaa. Na okładce zawsze lepszy Biedroń w garniturze, niż ksiądz (facet) przebrany w dług czarną (kieckę zwaną sutanną).
 4  
"w opozycji do opozycji..."

OMG! ;]
 3  
Zastanawiam się o czym by tu dzisiaj skłamać na wiecu, pomożecie towarzysze?
mateuszek kłamczuszek 28.09.2018 (18:35:16)
 3  
A ten POsrany POrtal znowu promuje zboczonego zboczeńca
 1  
Afera pedofilska w Słupsku. Bierność władz miasta pogrąży Biedronia?
W Słupskim Ośrodku Kultury dochodziło do wykorzystywania seksualnego nieletnich. Prokuratura sprawdza, czy wiceprezydent miasta, prawa ręka prezydenta Roberta Biedronia, próbowała zamieść sprawę pod dywan.

Moze homoseksualista Biedron wykasne to!
 3  
@Hhhhhhhjjjhhhffff
Ostatnie zdanie to wyczun intelektualny.
Fghudbeusndbheiosnsbdhdh 30.09.2018 (15:11:15)
 3  
A niby czyn wyjątkowym jest ten HOMOSEKSUALISTA?

Afera pedofilska w Słupsku może pokrzyżować wyborcze plany Biedronia. "Dzieci są przesłuchiwane"

Tygodnik "Polityka" informuje, że Robert Biedroń jest krytykowany w Słupsku również za odrzucenie propozycji Państwowej Inspekcji Pracy o przeprowadzenie w Urzędzie Miasta anonimowej ankiety antymobbingowej.

Biedroń odmówił przeprowadzenia w Ratuszu ankiety antymobbingowej
Tygodnik "Polityka" informuje, że Robert Biedroń jest krytykowany w Słupsku również za odrzucenie propozycji Państwowej Inspekcji Pracy o przeprowadzenie w Urzędzie Miasta anonimowej ankiety antymobbingowej.

- Gdy nowy prezydent przejął władzę, wywrócił prace w ratuszu do góry nogami. W ciągu 3,5 roku z pracy odeszło około 100 osób. Związki zawodowe przeprowadziły ankietę, z której wynikało, że atmosfera pracy jest zła, a relacje w urzędzie bardzo napięte. Negatywne odpowiedzi na pytania wynosiły około 70-80 procent, więc wyniki były dla pana Biedronia miażdżące. Prawdopodobnie właśnie dlatego nie zgodził się na ankietę Państwowej Inspekcji Pracy - ocenia radny Robert Kujawski.

Dodaje, że po ogólnej kontroli, PIP zapewne nie bez przyczyny chciała przyjrzeć się akurat kwestii mobbingu. - Generalnie coś musiało być nie tak, bo informacja o kontroli nie znalazła się nawet w Biuletynie Informacji Publicznej - twierdzi Kujawski.

"Polityka" informuje, że trzeci, chociaż wcale nie najmniejszy problem Biedronia, dotyczy jego sporu z politykami Platformy Obywatelskiej. Jeszcze niedawno obie strony poważnie rozważały współpracę przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Teraz pomysł upadł, a relacje mocno się zaostrzyły. Jak pisze tygodnik, duży wpływ miało na to zachowanie Biedronia, który nie odbierał telefonów od kolegów z PO.

Gdy dzwoniliśmy do niego przygotowując ten artykuł również nie odebrał. Szkoda, bo byliśmy bardzo ciekawi jego odpowiedzi na pytanie, czy faktycznie donosy o pedofilii w Słupsku docierały do Ratusza na długo przed interwencją policji.

Może HOMOSEKSUALISTA to wyjaśni i dlaczego nie kandyduje na II turę co Boi się że go już nie wybiorą?
 1  
Skoro nie kandyduje, to chyba dobrze jełopie?

Zdecyduj się w końcu o co masz pretensje i do kogo :lol
 1  
Hhhhhhhjjjhhhffff
Ale,ty glupi jestes widac
Idzemy dziecko juz spac bo juz po dobranoce....
 0