Łukasz Szewczyk02.10.2018 (10:43)3 komentarze

Pięć nowych kanałów HD w WP Pilot

WP Pilot, platforma z tradycyjną telewizją w wersji online, której właścicielem jest Wirtualna Polska, włączyła do oferty pięć nowych kanałów z portfolio Fox Networks Group, wszystkie w jakości HD.
Pięć nowych kanałów HD w WP Pilot
W pakiecie podstawowym i rozszerzonym znalazły się kanały FOX i National Geographic. W pakiecie rozszerzonym pojawiły się również kanały FOX Comedy, NatGeo Wild oraz NatGeo People.
Nowe stacje w ofercie WP Pilot to dla widzów przede wszystkim możliwość jesiennych premier seriali i programów dokumentalnych.FOX to kanał rozrywkowy z serialami produkowanymi przez największe amerykańskie wytwórnie z rodziny 21st Century Fox. Można je zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, często nawet kilkanaście godzin po premierze w USA. Już 8 października premiera 9. sezonu kultowego "The Walking Dead" oraz - wyprodukowanego we współpracy z Marvelem serialu - "The Gifted: Naznaczeni". FOX Comedy to tak znane i popularne produkcje jak "Simpsonowie", "Współczesna rodzina" czy "Jak poznałem Waszą matkę?".

National Geographic jest jednym z popularniejszych na świecie kanałów dokumentalnych. To jedyna telewizja tego typu, za którą stoi naukowa organizacja skupiająca się na odkryciach, badaniach i edukacji - Towarzystwo National Geographic. Październik na tym kanale jest dedykowany wielbicielom mocnych wrażeń. Na antenie emitowane są takie produkcje jak "Katastrofa w przestworzach", "Przyczyny katastrof lotniczych" czy "Piekło pod wodą: II wojna światowa". Na kanale NatGeo Wild królują zwierzęta. W październiku rusza m.in. seria "Dzika Wielka Brytania". NatGeo People z kolei to kanał lifestylowy, który swoją ofertę dedykuje kobietom. W październiku nowościami będą programy kulinarne (np. "Megakuchnie" czy "Kulinarne wyzwania") oraz weterynaryjne ("Weterynarz do zadań specjalnych" czy "Weterynarz z tropików").

WP Pilot pozwala oglądać kanały TV bez żadnych zobowiązań i umów. Pakiet podstawowy w ofercie cyklicznej kosztuje 14,90, rozszerzony 32,90. To klienci decydują, jak długo chcą korzystać z wybranej oferty. 29 stacji jest dostępnych bezpłatnie dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Usługa dostępna jest poprzez stronę internetową, aplikacje w systemach Android i iOS, a także przez Chromecast i w telewizorach z usługą Android TV.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Niestety brak na apple tv .....
 0  
"29 stacji jest dostępnych bezpłatnie dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników" i zacina się przy byle okazji, nawet przy bardzo dobrym łączu internetowym, zapomnieliście dodać. Dopiero po zapłaceniu, jakoś działa, choć "łba nie urywa" To bezpłatne to kicha.
 6  
@klamot Zgadzam się z Tobą.
Zachecony fox comedy kupiłem pakiet premium.
Zacina sie i bufforuje co 10 minut.
Te trzy krecace sie kropki doprowadzaja mnie do szału.

Jednorazowa akcja. Wiecej nie kupie premium kiedy jakosc premium i bezplatna jest tak samo kiepska.
sledzik na Raz i nigdy wiecej.
 1