Łukasz Szewczyk04.10.2018 (11:00)2 komentarze

Nowa audycja o grach komputerowych w radiowej Czwórce. Prowadzi Łukasz "JeffreJ" Chmiel

W niedzielę (7 października 2018 roku) na antenie radiowej Czwórki zadebiutuje nowa audycja "Strefa Gamingu" poświęcona grom komputerowym. W każdym programie będzie można usłyszeć aktualności ze świata gier i e-sportu, rozmowy z gośćmi z branży gier komputerowych m.in. o najciekawszych wydarzeniach, zawodach i premierach. Audycję poprowadzi gamer - Łukasz "JeffreJ" Chmiel.
"Strefa Gamingu" będzie gościć na antenie Czwórki w każdą niedzielę o godz. 12.00. Program skierowany jest do wszystkich miłośników rozrywki wirtualnej oraz e-sportu, bez względu na kategorię wiekową i stopień zaawansowania. Każda audycja to porcja najważniejszych informacji ze świata e-sportu, gier, zawodów oraz najciekawszych eventów. Słuchacze poznają bliżej swoich ulubionych zawodników, drużyny oraz warte uwagi premiery, nie zabraknie również opinii i testów .
Nową audycję poprowadzi Łukasz "JeffreJ" Chmiel, pasjonat, znający branżę od podszewki i grający w gry od 5-tego roku życia (!). Jest na bieżąco niemal z każdą nowinką ze świata gamingu: od wielkich hitowych premier, po turnieje e-sportowe. Komentował, relacjonował i prowadził wiele imprez e-sportowych.

- Jestem pasjonatem gier od ponad 20 lat. Gram aktywnie, streamuję, komentuję oraz prowadzę eventy e-sportowe. Czasami żałuję, że doba ma tylko 24h. W ramach relaksu zatracam się w swoim świecie przy akompaniamencie muzyki z gier oraz zróżnicowanych soundtracków. "Strefa gamingu" to ukłon gamera w stronę gamerów. To godzina prezentująca prężnie rozwijającą się dziedzinę gier komputerowych, która jest niezwykle popularna na świecie, a my Polacy wyróżniamy się w czołówce globalnych graczy. Zapraszam do gry w Czwórce - mówi Łukasz "JeffreJ" Chmiel.

"Strefa Gamingu" w niedziele od godz. 12.00 na antenie radiowej Czwórki (od 7 października 2018 roku).

Gościem pierwszej audycji będzie Mateusz "HaX" Ogonowski - caster oraz komentator Counter - Strike: Global Offensive. Rozmowa dotyczyć będzie m.in. aktualnej sytuacji na polskiej scenie cs go i rozpadu Virtus.pro.

Komentarze (1 - 2 z 2)

To radio ma chyba więcej pracowników, niż słuchaczy ;)

Słuchaczy Czwórki można wozić autobusem - bez problemu wszyscy się do autobusu zmieszczą ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuugahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!
 3  
W tym radiu pracuje też najwięcej policyjnych konfidentów, prawda pani Karino Terzoni?
 1