Łukasz Szewczyk04.10.2018 (11:29)brak komentarzy

PPV w UPC. Gala KSW 45 Return to Wembley za 39 zł

Już w sobotę, 6 października, na londyńskiej The SSE Arena Wembley odbędzie się Gala KSW 45. Klienci UPC będą mogli obejrzeć na żywo aż 9 pojedynków, wśród których na walkę wieczoru zapowiada się pojedynek nieobliczalnego Popka Monstera z pogromcą Tomasza Oświecińskiego, Erko Junem.
KSW 45
Transmisja Gali KSW 45 "Return to Wembley" rozpocznie się o godzinie 19:00 od mistrzowskiego pojedynku w wadze ciężkiej. W klatce naprzeciwko siebie staną Philip de Fries broniący pasa po raz pierwszy i Karol Berdof, najdłużej panujący champion w historii tej dywizji.
Rękawice skrzyżują też nieobliczalny Popek Monster i pogromca Tomasza Oświecińskiego, Erko Jun. W dywizji półśredniej w rewanżowym starciu, Roberto Soldić spróbuje odebrać utracony pas Dricusowi du Plessis. Długo wyczekiwanym pojedynkiem będzie walka legend - byłego mistrza Michała Materli oraz medalisty olimpijskiego Damiana Janikowskiego, a także pojedynek Scotta Askhama i Marcina Wójcika. Wygrani z tych dwóch walk stoczą bój o zwakowany pas kategorii średniej.

Do walki przystąpi także dwóch byłych pretendentów do pasa w królewskiej kategorii wagowej Thiago Silva i James McSweeney, a w dywizji półciężkiej dojdzie do starcia Wagnera Prado i Maxa Nunesa. Do klatki wejdzie również perspektywiczny londyńczyk, Alfie Davis, a jego rywalem będzie Leszek Krakowski. W KSW 45 zadebiutuje Akop Szostak, a jego rywalem będzie Anglik, Jamie Sloane.

Dostęp do oglądania KSW 45 w UPC będzie kodowany. Użytkownicy dekoderów UPC Mediabox mogą zamawiać dostęp do gali jedynie poprzez dedykowaną aplikację na kanale 90. Użytkownicy dekoderów Horizon, MediaModułu CI+ mogą zamawiać dostęp telefonicznie oraz na stronie internetowej operatora.

Opłata za możliwość oglądania Konfrontacji Sztuk Walki w UPC wynosi 39 zł brutto. Kwota doliczana jest do rachunku klienta.