Łukasz Szewczyk04.10.2018 (11:29)1 komentarz

Właścicielka sklepu na tropie tajemnic kryminalnych. Filmowa seria "Królowa wyprzedaży w TVP HD

TVP HD w październikowe niedziele przygotował dla swoich widzów serię "Królową wyprzedaży", cztery filmy o właścicielce sklepu wykazującej się niezwykłym talentem detektywistycznym.
"Królowa wyprzedaży"
Tytułowa "Królowa wyprzedaży" to Jennifer Shannon, w tę rolę wcieliła się Lori Loughlin, aktorka znana z serialu "Pełna chata". Jennifer ma wyjątkowy dar do wyławiania prawdziwych perełek na wyprzedażach garażowych i targach. Później odsprzedaje je z zyskiem w swoim sklepie. Czasem jednak zdarzają się wyjątkowe nabytki, które naprowadzają ją na ślad niebezpiecznej tajemnicy.
W pierwszym filmie Jennifer trafia na ślad groźnej szajki rabującej domy bogatych mieszkańców. Intuicja i wnikliwe oko podpowiadają jej, że kradzieże mają związek z ostatnimi wyprzedażami garażowymi. Naprawdę niebezpiecznie zaczyna się dziać, gdy Jennifer odkrywa ciało swojej przyjaciółki w jej własnym domu. Policja, jako przyczynę śmierci podaje nieszczęśliwy upadek ze schodów, Jennifer jednak nie daje za wygraną i prowadzi własne śledztwo. W kolejnych filmach, nie zważając na grożące jej niebezpieczeństwo, nasza bohaterka bada klątwę, która ciąży na wartym wiele milionów domu a odkrycie opuszczonego schowka pełnego drogocennych przedmiotów, to prosta droga do udowodnienia morderstwa. Dowody są mocne, ale teraz również życie Jennifer jest zagrożone, to ona staje się celem mordercy.

Pierwszy film "Królowa wyprzedaży" kanał TVP HD pokaże w niedzielę (7 października 2018 roku) o godzinie 20.10. Kolejne filmy to: "Królowa wyprzedaży. Zabójczy pokój" (14 października, godz. 20:10), "Królowa wyprzedaży. Suknia ślubna" (21 października, godz. 20:10) oraz "Królowa wyprzedaży. Nie wszystko złoto, co się świeci" (28 października, godz. 20:10).

Komentarze (1 - 1 z 1)

Ksiądz który pomaga rozwiązywać zagadki, pies który pomaga policjantowi rozwiązywać zagadki, sekretarka która pomaga rozwiązywać zagadki, pracownica sklepu która pomaga rozwiązywać zagadki. Aż się boje pomyśleć co będzie dalej.
 0