Łukasz Szewczyk05.10.2018 (11:36)2 komentarze

Jak dobrze znamy tych, których kochamy? Nowy serial "Pod powierzchnią" w TVN

Namiętności, których nie potrafimy okiełznać. Tajemnice kryjące się za zamkniętymi drzwiami naszych domów. Kłamstwa, które niszczą nas samych. Nowy serial obyczajowy "Pod powierzchnią" to próba odpowiedzi na pytanie, jak dobrze znamy tych, których kochamy.
Serial "Pod powierzchnią"
Nowa produkcja TVN to serial, który wciągnie widzów pod powierzchnię zagadkowych relacji pomiędzy czwórką głównych bohaterów: Martą Gajewską (Magdalena Boczarska), Bartkiem Gajewskim (Bartłomiej Topa), Maćkiem Kostrzewą (Łukasz Simlat) oraz Olą Kostrzewą (Maria Kowalska).
Bartek to dyrektor płockiego liceum i wspólnie z Martą, nauczycielką języka polskiego, tworzą pozornie kochające się małżeństwo. Strata dziecka powoduje, że para przeżywa poważny kryzys. Maciek jest ojcem Oli, która po latach pobytu z matką w Szwajcarii wraca do Polski i ponownie trafia pod jego opiekę. Czy będzie w stanie odbudować więź ze zbuntowaną nastolatką, która obwinia go o rozpad rodziny?

Serial jest oryginalnym projektem stacji TVN. Autorkami pomysłu są Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz (główna scenarzystka), Karolina Izert (producentka) i Marta Grela (szefowa Zespołu Produkcji Fabularnych). Ośmioodcinkowy obraz wyreżyseruje Borys Lankosz, laureat wielu nagród, w tym Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Autorem zdjęć jest operator Bogumił Godfrejów, nominowany do Oscara w kategorii krótkometrażowy film fabularny.

Emisja premierowych odcinków serialu "Pod powierzchnią" w niedziele o godz. 21.30 (od 21 października 2018 roku) na antenie TVN.

"Pod powierzchnią" zastąpi "Pułapkę", która jest emitowana w niedzielę o godzinie 21:30. Nowy serial rozpocznie się odcinkiem specjalnym, trwającym ponad godzinę. Kolejne części zostaną zaprezentowane w stałym formacie - około 45 minut.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Szanowna administracjo serwisu media2.pl proszę o zwiększenie ilości reklam na waszej stronie, gdyż obecne reklamy zużywają jedynie 95% zasobów mojego komputera. Dziękuję.
 14  
Takie apele redakcja tego, jak i innych, serwisów ma w głębokim poważaniu. Wtedy ich też trzeba mieć w tym samym miejscu i blokować ich nachalność.
Jakbyś używał ublocka to nie miałbyś żadnych reklam.
 4