Łukasz Szewczyk05.10.2018 (17:25)2 komentarze

10 edycja "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" w MTV Polska. Kiedy premiera? Jakie zmiany?

Pięć lat od premiery pierwszego sezonu, stacja MTV Polska wyemituje dziesiątą edycję popularnego programu rozrywkowego "Warsaw Shore". W nowych odcinkach pojawią się m. in. Mała Ania i Ewelina, które są uczestniczkami show od samego początku.
10 edycja "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" w MTV
W najnowszej odsłonie programu widzowie MTV Polska ponownie zobaczą sześciu uczestników, znanych z poprzednich sezonów: "Małą" Anię, Ewelinę, Klaudię, Piotrka, Damiana "Stiflera" oraz Marcina "Brzydala". Ponadto do ekipy dołączą trzy nowe osoby, które nieźle namieszają.
Już w pierwszym odcinku widzowie poznają piękną Julię, która jest prawdziwym wulkanem energii! Jej egzotyczna uroda i piękny uśmiech przykuwają uwagę wielu mężczyzn, jednak jak sama twierdzi, najlepszy związek tworzy sama ze sobą. W domu Ekipy pojawi się również Filip, znany już widzom "Ex na plaży Polska". Ten spontaniczny i pewny siebie zdobywca kobiecych serc, uwielbia sporty ekstremalne i zabawę do białego rana. Ostatnią osobą, która dołączy do programu jest Patryk "Spiker" - prowadzący aktywne i barwne życie fotograf z Londynu. Jest zawsze uśmiechnięty i gotowy na wszelkie wyzwania!

Nowi uczestnicy to jednak dopiero początek niespodzianek. Do okazałej posiadłości, w której zamieszkają uczestnicy programu, zostaną zaproszeni liczni goście, w tym imprezowicze znani z poprzednich edycji "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy".
Premiera dziesiątego sezonu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" już 21 października 2018 roku o godzinie 23:00 na antenie MTV Polska. Emisja kolejnych odcinków w niedziele o godz. 23.00.

Zdjęcia realizowane były latem 2018 roku w jednym z popularnych polskich kurortów. Producentem wykonawczym pozostaje Dragon Head.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Litości..Kto ten scheiss ogląda.
 1  
Jeśli są kolejne sezony znaczy ktoś ogląda.
 1