Łukasz Szewczyk05.10.2018 (17:45)brak komentarzy

Nowe programy na 10-lecie Polsat Cafe

W październiku kobieca telewizja Polsat Cafe obchodzi swoje 10 urodziny. Z tej okazji stacja przygotowała dla widzów kilka programowych nowości.
Nowe programy na 10-lecie Polsat Cafe
Pierwsza propozycja Polsat Cafe to "Zaskocz bliskich" (sobota godz. 16..0, od 6 października). W tym programie widzowie zobaczą jak można w wyjątkowy i niezapomniany sposób zaskoczyć bliską osobę. W każdym odcinku prowadząca program Aleksandra Rogowska pomoże zorganizować niespodziankę, która wprawi w zdumienie, a przede wszystkim będzie jasnym komunikatem "Zależy mi na Tobie, to wszystko przygotowane specjalnie dla Ciebie". Widzów czeka mnóstwo śmiechu, pozytywnych emocji, ale nie zabraknie też nerwów oraz łez wzruszeń. Będzie romantycznie, nastrojowo, a czasami spektakularnie i widowiskowo.
Drugą programową nowością będzie "Nieoczekiwana zamiana" (poniedziałek, godz. 21.00, od 8 października). Będzie to program, w którym uczestnicy przekonają się na własnej skórze, czy warto słuchać głosu serca, który kierował ich pierwszym wyborem, czy też ulec pokusie o innym życiu i zamienić dotychczasowe życie na nowe. Czy zmiana żony/męża, partnera/partnerki, domu, samochodu na taki, o którym zawsze marzyliśmy wpłynie na nasze dalsze życie? A może okaże się, że jednak to tylko nasza wyobraźnia podpowiada nam, że kto inny sprosta bardziej naszym oczekiwaniom, a rzeczywistość okaże się zupełnie inna od naszych wcześniejszych wyobrażeń?

Trzecią nowością jest "Randka z nieznajomym" (czwartek, godz. 21.00, od 18 października). Jest to program dla singli, którzy mają niepowtarzalną szansę na spotkanie swojej wymarzonej połówki w niecodziennych okolicznościach. W każdym odcinku wystąpi dwoje singli, którzy spotkają się na randce w ciemno. Zostaną oni poddani metamorfozie, by nie można było ich poznać i ocenić prawdziwego wyglądu. Bohaterowie muszą opierać swoją ocenę o cechy osobowości potencjalnego partnera.Randce towarzyszyć będą stres, niepewność, zalotne uśmiechy, zabawne niezręczności, iskra prawdziwej namiętności, a czasem też rozczarowanie. Dla widzów to możliwość śledzenia się rodzącej fascynacji pomiędzy dwojgiem uczestników, dzielenia z nimi emocji i kibicowania tej nowo powstałej relacji.

Jesienna ramówka Polsat Cafe to także kontynuacja własnych programów: "Demakijaż" (7 sezon), "Gwiazdy na dywaniku" (20 sezon), "Zoom na miasto" (21 sezon), "Gry małżeńskie" (4 sezon) oraz serialu "Szpital dziecięcy" (4 sezon).

Polsat Cafe rozpoczął nadawanie 6 października 2008 roku.