Łukasz Szewczyk05.10.2018 (18:15)brak komentarzy

Trzeci sezon serialu "Humans" od października w AMC

Serial "Humans" powraca z trzecim sezonem na antenę kanału AMC Polska.
Trzeci sezon serialu "Humans"
"HUMANS" stanowi ekscytujący obraz rozwoju technologii i jej wpływu na relacje panujące w społeczeństwie. Nowy sezon podejmuje aktualne i istotne problemy na jeszcze większą skalę niż kiedykolwiek wcześniej.
Akcja trzeciego sezonu rozgrywa się rok po odzyskaniu świadomości przez Synthy. Zdziesiątkowana i prześladowana populacja maszyn walczy o przetrwanie w świecie, który ich nienawidzi i się ich boi. W podzielonej Wielkiej Brytanii, Synthy i ludzie walczą o ustanowienie niełatwego pokoju, ale kiedy w samej społeczności robotów zaczynają się rozłamy, wszelkie nadzieje na osiągnięcie stabilizacji zaczynają się oddalać.

Znajdujące się w opozycji do politycznych zawirowań, etyczne zawiłości dotyczące pojawienia się nowego gatunku składają się na porywającą, wielowątkową narrację. Podczas gdy rodzina Synthów, Mia (Chan), Niska (Berrington) i Max (Jeremiah) walczą o prawo do przeżycia, Joe (Goodman-Hill), Laura (Parkinson) oraz ich dzieci, Mattie (Lucy Carless), Toby (Theo Stevenson) i Sophie (Pixie Davies), próbują pogodzić się z wstrząsającymi wydarzeniami
z poprzedniego sezonu.

Nad rozwojem trzeciego sezonu, na który składa się osiem odcinków, czuwali Sam Vincent oraz Jonathan Brackley. Akcja serialu rozgrywa się w równoległej rzeczywistości i odkrywa przed widzami, co może się wydarzyć, gdy granice pomiędzy ludźmi a maszynami zacierają się. Oprócz stałych członków obsady - Gemmy Chan, Katherine Parkinson, Toma Goodmana-Hilla, Emily Berrington, Colina Morgana, Ivanna Jeremiaha i Ruth Bradley, w nowym sezonie zobaczymy Marka Bonnara.


Serial "HUMANS" oparty na nagradzanym szwedzkim dramacie sci-fi "Real Humans" został stworzony przez Larsa Lundstroma i wyprodukowany przez Sama Vincenta, Jonathana Brackleya, Dereka Waxa, Emmę Kingsman-Lloyd dla Kudos we współpracy z Wild Mercury Productions oraz Lundstrom, a także z Henrikiem Widmanem z ramienia Matador Films.


Emisja premierowych odcinków trzeciego sezonu serialu "HUMANS" w poniedziałki o godz. 22.00 (od 8 października 2018 roku) na antenie AMC.