Łukasz Szewczyk05.10.2018 (18:26)6 komentarzy

9 sezon "The Walking Dead". FOX zaprezentował 5 minut premierowego odcinka (wideo)

Telewizja FOX przygotowała gratkę dla wszystkich fanów serialu "The Walking Dead".
9 sezon "The Walking Dead"
Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery 9. sezonu "The Walking Dead". Jednak już teraz FOX ma dla wszystkich fanów niespodziankę - pierwsze 5 minut premierowego odcinka produkcji, które można obejrzeć poniżej:W ostatnim sezonie byliśmy świadkami decydującego starcia pomiędzy Rickiem i Neganem, w którym Rick postanowił oszczędzić swojego wroga. Nie była to dla niego łatwa decyzja, ale chciał w ten sposób oddać cześć swojemu nieżyjącemu synowi Carlowi, który nie pochwalał tego typu rozwiązań. Nie wszyscy byli przekonani, że był to dobry ruch i wielu ta decyzja się nie spodobała, a nawet część sprzymierzeńców zapowiedziała chęć odwrócenia się od niego. Jak zakończy się historia Ricka?

W najnowszym sezonie spotkamy ocalałych półtora roku po zakończeniu wojny ze Zbawcami. To czas względnego spokoju pomiędzy grupami, które nadal pod przywództwem Ricka, współpracują ze sobą, próbując odbudować cywilizację. Jednak sielanka nie może trwać zbyt długo, bo świat, który znali szybko się zmienia i tam gdzie zniszczeniu ulegnie dzieło człowieka, wkraczać będą siły natury.
W miarę upływu czasu bohaterowie ponownie staną przed nieoczekiwanymi przeszkodami, niebezpieczeństwem i oczywiście zombie. Jednak prawdziwe zagrożenie, które na nich czeka, dopiero nadejdzie, a cywilizacja nad którą tak ciężko pracowali okazuje się być zagrożona.

Premierowe odcinki 9 sezonu serialu "The Walking Dead" w poniedziałki o godz. 22.00 (od 8 października 2018 roku) na antenie FOX.

Dodatkowo, podobnie jak przy poprzednim sezonie, dla najbardziej zagorzałych fanów serialu, FOX będzie emitował odcinki "The Walking Dead" o godz. 3:30 rano - zaledwie pół godziny po ich amerykańskiej premierze.

Komentarze (1 - 6 z 6)

serio jest ktoś jeszcze kto to ogląda ? Ja mimo szczerych chęci nie wytrwałem do konca 4 sezonu
 4  
Oglądałem kilka pierwszych sezonów może z 3 albo 4. Chcę teraz zobaczyć czy w 9 będzie coś ciekawego. Czy muszę oglądać poprzednie?
 3  
ostatni sezon dosłownie zmęczyłem do 8 w ogóle nie podchodzę, durnowatość i naiwność postaci jest odpychająca
 5  
powinni to zakonczyc na sezonie 4. czym dalej tym wieksza nuda, glupota i przeciaganie. a zombii z glównego motywu staly sie tlem jak drzewa w lesie w czasie jazdy samochodem.
 2  
Rozwlekli ten serial w nieskończoność,ostatnie odcinki które oglądałem wiały nudą, teraz już mało co pamiętam więc nie ma co tego ciągnąć , nie oglądam.
 0  
Mimo, że już poprzedni sezon oglądałem bardzo wybiórczo, to z ciekawości zacząłem 1 odcinek tego 9 sezonu i po kilku minutach stwierdziłem, że nie - tego się już nie da oglądać.
Trudno powiedzieć, na którym sezonie to się powinno było skończyć. Na czwartym? Piątym?
Choć próbuję zrozumieć przywiązanie fanów do bohaterów, to treści w tym już nie ma żadnej.
Przypomina mi się serial "Zagubieni", jak wiele osób krytykowało, że powinien był się skończyć po trzech sezonach (było 6). Ale tam przynajmniej był zarysowany cel, do którego wszystko zmierzało.
W The Walking Dead tego celu brak, a tym samym serial stał się nudny jak flaki z olejem,
 1