Łukasz Szewczyk08.10.2018 (17:54)2 komentarze

Nowy serial inspirowany życiem gwiazdy NFL w HBO GO i HBO3

W październiku na platformie HBO GO, a w listopadzie na antenie HBO3 zadebiutuje "All American". Jest to to trzynastoodcinkowa opowieść o młodym zawodniku futbolu amerykańskiego, który ze szkolnego zespołu trafia do drużyny z Beverly Hills. Świat wielkiego sportu staje przed nim otworem, odsłaniając szereg wyzwań, ale i możliwości.
Serial "All American"
Serial "All American" inspirowany jest życiem wielkiej gwiazdy NFL, Spencera Paysingera. Produkcja, opowiadając historię młodego zawodnika, pokazuje życie dwóch rodzin z różnych światów. Każda z rodzin ma swoje marzenia, sukcesy, porażki i bolączki.
Spencer James (Daniel Ezra) jest wschodzącą gwiazdą szkolnej drużyny futbolowej i wzorowym uczniem. Jego domem jest miasteczko Compton. Pewnego dnia trener Billy Baker (Taye Diggs) proponuje mu miejsce w prowadzonym przez siebie zespole z Beverly Hills. Matka chłopaka Grace (Karimah Westbrook) i jego najlepszy przyjaciel Coop (Bre-Z) przekonują go, że musi wykorzystać szansę, jaką daje mu los. Spencer opuszcza świat, który dobrze zna i trafia do Beverly Hills, gdzie stara się dopasować do środowiska i ułożyć sobie życie.

W rolach głównych występują: Daniel Ezra, Taye Diggs, Samantha Logan, Michael Evans Behling oraz Greta Onieogou. Twórczynią serialu jest April Blair, a reżyserem Rob Hardy.


Premiera pierwszego odcinka serialu "All American" odbędzie się w HBO GO już w czwartek, 11 października. Produkcja będzie emitowana na antenie HBO3 od 28 listopada. Produkcja liczy 13 odcinków.

Komentarze (1 - 2 z 2)

media2 to jest kupa gnoju i zasrańców pod pseudonimem łukasz szewczyk, banda gówniarzy nastawionych na zarabianie kasy za wciskanie kitu reklamowego.
 0  
oby was gnojki z media2 nawet wszy nie czytały
 0