Łukasz Szewczyk09.10.2018 (12:44)5 komentarzy

Nowy serwis VOD wkracza do Polski - Paramount Play. Co w ofercie?

Polska jest pierwszym rynkiem Europy Środkowo-Wschodniej z usługą Paramount Play, która dostęp do filmów Paramount Pictures oraz do szerokiej gamy programów MTV, Comedy Central, Nickelodeon i Nick Jr.
Paramount Play
Oferta Paramount Play to szeroki wybór filmów ze studia Paramount Pictures, jak również programy MTV, Comedy Central, Nickelodeon i Nick Jr.
- Paramount Play to doskonałe uzupełnienie portfolio naszych produktów. Z jego pomocą nasi partnerzy istotnie wzbogacą paletę oferowanych przez nich usług. Nasz serwis zapewnia widzom szeroki wybór treści programowych, do których dostęp będą mieli w każdym miejscu i czasie oraz na każdym urządzeniu, zarówno przez dekoder operatorów kablowo-satelitarnych, jak i przez urządzenia mobilne wybranych sieci. Służąc jako rozwinięcie naszego tradycyjnego modelu biznesowego, Paramount Play umożliwi zwiększenie obecności Viacom w kolejnych segmentach rynku w Polsce. Wzmocni także naszą pozycję jako lidera pośród firm międzynarodowych z segmentu pay. Oferta Paramount Play zawiera setki hitów filmowych i programów telewizyjnych dla widzów w każdym wieku - zapowiada Bartosz Witak, SVP, General Manager dla VIMN w regionie CEE & Izrael

Użytkownicy Paramount Play otrzymają dostęp do m.in. filmów "American Beauty", "Szeregowiec Ryan", "Forrest Gump", "Ojciec chrzestny", "Wyspa tajemnic", "Piękny umysł", "Terminal" oraz cykli "Transformers" czy "Mission Impossible". W ofercie serwisu pojawią się również polskie i zagraniczne programy rozrywkowe, takie jak "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy", "Ex na plaży Polska", "Niemożliwe PL", "Teen Mom Polska", a także "Ekipa z Newcastle", "Dziara za dziarę", "Miasteczko South Park", "Comedy Club", "Inside Amy Schumer" i "Takeshi's Castle: Take wariaty". Także dzięki Paramount Play najmłodsi widzowie uzyskają dostęp do swoich ulubionych bohaterów z takich programów, jak m.in. "SpongeBob Kanciastoporty", "Szkoła Rocka", "Dora poznaje świat" oraz do uwielbianej przez przedszkolaków serii "Psi patrol".

Użytkownicy Paramount Play od dnia uruchomienia serwisu otrzymają również dostęp do premierowych odcinków produkcji MTV Polska i Comedy Central Polska w zaledwie kilka chwil po ich premierze telewizyjnej. Dzięki temu zobaczą najnowsze odcinki dziesiątego sezonu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" i drugiej edycji "Drunk History - Pół litra historii". W ofercie Paramount Play znajdzie się także najnowszy sezon, cieszącego się ogromnym powodzeniem, programu "Ex na plaży Polska", który od września jest emitowany na antenie MTV Polska.

W nadchodzących miesiącach oferta Paramount Play będzie się systematycznie powiększać.


Dostępność

W drugiej połowie października usługa Paramount Play zostanie ona udostępniona abonentom Play Now - serwisu należącego do komórkowej siec Play,, a także abonentom sieci Toya. W najbliższych tygodniach usługa pojawi się w ofercie kolejnych operatorów.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Jak tam mają być pozycje z wszystkich kanałów to może lepiej Viacom Play
 3  
Bardzo dobry pomysł ... oprócz tych śmieciowych programów Made in MTV Polska.
 10  
te programy z mtv najbardziej kusza do wykupienia pakietu
 2  
Przez pewien czas korzystałem z hbo go za darmo i powiem że gdybym miał za to płacić to czuł bym się oszukany. Owszem przez pierwsze dwa tygodnie było co obejrzeć a później to już same powtórki.
 3  
Ameryki nie odkryłeś- jeden wielki szajs.
 1