Łukasz Szewczyk10.10.2018 (17:27)14 komentarzy

Liga Narodów: Mecze reprezentacji Polski w TVP1 i TVP Sport

Na Stadionie Śląskim w Chorzowie reprezentacja Polski, prowadzona przez Jerzego Brzęczka, rozegra drugi i trzeci mecz w Lidze Narodów. W czwartek (11 października) Biało-Czerwoni zmierzą się z Portugalią, a w niedzielę (14 października) z reprezentacją Włoch.
Szpakowki - Laskowski
Czwartkowy mecz reprezentacji Polski z Portugalią będzie dwunastym w historii spotkaniem obu drużyn. Bilans gier wypada jak na razie nieznacznie na korzyść rywali. Portugalia to aktualny mistrz Europy, z którym przegraliśmy w ćwierćfinale tamtej imprezy dopiero po rzutach karnych. Teraz czas na rewanż. Mimo, że do Polski nie przyjedzie jeden
z najlepszych piłkarzy świata Cristiano Ronaldo, Portugalia to bardzo mocny rywal.
W debiucie w Lidze Narodów zespół Fernando Santosa pokonał reprezentację Włoch 1:0. Mecz z Portugalią skomentują: Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak. Gospodarzem studia będzie Jacek Kurowski, a Jego gośćmi będą: Maciej Szczęsny, Sebastian Mila, Tomasz Kłos oraz Robert Podoliński. Reporterami podczas czwartkowego spotkania będą: Szymon Borczuch, Oswald Rodrigo-Pereira, Mariusz Jankowski, Maciej Iwański i Rafał Patyra.

Premierowe spotkanie w Lidze Narodów polscy piłkarze rozegrali 7 września
z reprezentacją Włoch w Bolonii, gdzie padł remis 1:1. Gola dla Biało-Czerwonych strzelił Piotr Zieliński. Mecz z Włochami skomentują: Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Prowadzącym studio będzie Rafał Patyra, a jego gośćmi będą: Marcin Żewłakow, Maciej Szczęsny, Sebastian Mila oraz Tomasz Kłos. Reporterami podczas niedzielnego spotkania będą: Jacek Kurowski, Szymon Borczuch, Mariusz Jankowski, Maciej Iwański, Marcin Wojtasik.

Plan transmisji w TVP:

Czwartek (11 października):
• 18.10 Studio meczowe (TVP Sport)
• 20.30 Polska - Portugalia (TVP1 / TVP Sport)

Niedziela (14 października):
• 18.10 Studio meczowe (TVP Sport)
• 20.30 Polska - Włochy (TVP1 / TVP Sport)

Transmisje meczów także w Polsat Sport

Komentarze (1 - 10 z 14)

Czyli miska ryżu polaczkom się dostanie.
 2  
znowu borek i hajto ... a na TVP, szpak i juskowiak ...
 2  
@Polaku żryj ryż.Co Ty człowieku masz z tą miską ryżu. To jest zdanie wyrwane z kontekstu. On powiedział, że Niemcy po II wojnie pracowali za miskę ryżu, a teraz mają tak jak we Francji wysokie wymagania, Polaków dotyczyła wypowiedź o kopaniu dołów. Jacy Wy jesteście głupi. Prowokatorzy wam jak baranom paszę zapodają , a wy jak te barany te bzdury łykacie. Faktycznie jesteście , jak z programu matura to bzdura.
 1  
Tak samo jak wyrwane z kontekstu były szczaw i mirabelki, oraz że tylko idiota może pracować za 6tys. zł. A mimo to PISiory grzeją temat do dziś.
Jak to mówią, kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada.
 1  
Unikalne zdjęcie z Western City, gdy Czaskoski dostarcza biały proszek: )

pbs.twimg.com/media/Doxlmn5X4AEaNLj.jpg
 1  
Czas na nową generację komentatorów w TVP. Nowa impreza - Liga Narodów, to powinni też być nowi. Gdzie mają zbierać doświadczenie młodzi, nowi?
 2  
Gdyby ktoś nie wiedział czym się różni "dżentelmen" z Brukseli od gentelmenów z Londynu to może sobie porównać:

pbs.twimg.com/media/Do-WplHX0AEa0Uz.jpg

pbs.twimg.com/media/Do-WvSvXoAA_4OO.jpg
 2  
Nawet tu wysyp trolli?
Przerażające.
 3  
Przyzwoity człowiek nie ogląda nazistowskiej tvpis
 4  

Polecamy