Łukasz Szewczyk10.10.2018 (17:49)6 komentarzy

Netflix ujawnił obsadę serialu "Wiedźmin"

Internetowy serwis Netflix zdradza coraz więcej szczegółów dotyczących serialu "The Witcher". Tym razem ujawniono obsadę nowej produkcji.
Obsada serialu "WIedźmin" (Netflix)
Jedynką z kluczowych ról - Ciri, księżniczki Cintry - zagra Freya Allan. W pozostałe postacie z dworu w Cintrze wcielą się: Jodhi May jako Królowa Calanthe, Bjorn Hlynur Haraldsson, który zagra jej męża - rycerza Eista oraz Adam Levy w roli druida Myszowora.
Czarodziejkę Yennefer zagra Anya Chalotr. MyAnna Buring wcieli się w Tissaię - rektorkę akademii czarodziejek w Aretuzie. Wiadomo już także, kto pojawi się w roli innych adeptek magii: Mimi Ndiweni zagra Fringillę a Therica Wilson-Read - Sabrinę. Wśród członków obsady znalazła się także Millie Brady, która zagra wygnaną księżniczkę Renfri.

Nowi członkowie obsady dołączą do Henry'ego Cavilla, który wcieli się w postać Geralta z Rivii. Kolejne ogłoszenia pojawią się wkrótce.

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial "Wiedźmin" to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Jak się nazywa ta słodka aktorka druga od lewej u góry?
 2  
Oczywiście na siłę musieli czarną zaangażować, ciekawe czy wiedzmin będzie w LGBTRTVAGD
 1  
@gnls nie wiem jakim frajerem trzeba być, żeby w ogóle wysuwać taką uwagę
 0  
Polecam aktorki z the witcher XXX.
 1  
no netflixowy serial/film bez gejzerstwa nie przejdzie, wiec kiszki tylko beda trzeszczaly
 1