Łukasz Szewczyk11.10.2018 (17:33)brak komentarzy

Branża kablowa przyznała nagrody. Katarzyna Kieli z Discovery i TVN ze Złotą PIKE

Podczas odbywającej się w Łodzi 45. Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE po raz dwunasty przyznana została prestiżowa nagroda - Złota PIKE.
Katarzyna Kieli ze Złotą PIKE / Fot. TVN
Katarzyna Kieli ze Złotą PIKE / Fot. TVN
W tym roku kapituła składająca się z członków Prezydium Zarządu Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej oraz laureatów poprzednich edycji konkursu zdecydowała o przyznaniu tylko jednej statuetki. Laureatką została Katarzyna Kieli, prezesi dyrektor zarządzająca Discovery EMEA oraz członkini rady nadzorczej TVN, za szczególnie aktywne i skuteczne działania na rzecz promocji i rozwoju branży komunikacji elektronicznej.
- Ogromnie dziękuję za to wyróżnienie całemu Zarządowi PIKE i środowisku operatorów telewizyjnych w Polsce. Chciałabym zadedykować Złotą PIKE widzom, którzy nadają ton naszej pracy i wciąż stawiają przed nami nowe wyzwania. Są motorem naszego rozwoju i motywują nas do działania i szukania nowych rozwiązań. Szczególne podziękowania składam wszystkim pracownikom Discovery i TVN, którzy swoją kreatywnością i zaangażowaniem codziennie udowadniają, że są najlepsi w swojej klasie - mówi Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA oraz członkini rady nadzorczej TVN.

W odbywającej się równolegle XIII edycji Festiwalu Kanałów Tematycznych przyznano także nagrody dla:
• Wydarzenie roku: Viasat World
• Kampania promocyjna: AXN
• Kanał rozrywkowy: TVN Style
• Współpraca z operatorami: Kino Polska
Nagrody specjalne za programem rozrywkowy:
"Milionerzy" (TVN)
"Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami" (Polsat)
"The Voice of Poland" (TVP2)

Konferencja PIKE jest najważniejszym w naszym regionie Europy spotkaniem mediów elektronicznych, które na stałe wpisało się w kalendarz branży kablowej, telewizyjnej i telekomunikacyjnej. W tym roku konferencja, której przewodniczy hasło "Nowa Generacja Mediów i Telekomunikacji", odbywa się w Łodzi w dniach 8-10 października 2018 r. Gośćmi wydarzenia są przedstawiciele rządu, parlamentu, Komisji Europejskiej, regulatorów, zagranicznych i krajowych operatorów sieci kablowych, nadawców telewizyjnych, dostawców i producentów treści audiowizualnych oraz sprzętu, infrastruktury, rozwiązań technologicznych i teleinformatycznych. Konferencji towarzyszy wystawa, na której największe firmy z branży prezentują swoje produkty i usługi.