Łukasz Szewczyk11.10.2018 (17:43)6 komentarzy

Chujowa Pani Domu z oficjalnym blogiem

Z początkiem października Magdalena Kostyszyn, autorka profilu Chujowa Pani Domu, poszerzyła swoją działalność o blog tematyczny.
Chujowa Pani Domu Blog
- Blog to kolejna platforma - po profilach na Facebooku i Instagramie - którą razem z moją społecznością chcę rozwijać. O ile w mediach społecznościowych skupiam się na krótkich formach, komunikatach obrazkowych i udostępnianiu treści przesyłanych przez czytelników, o tyle na blogu chcę postawić na dłuższe, autorskie treści - mówi autorka

Nowy serwis skierowany jest głównie do największej grupy docelowej blogerki, czyli kobiet w wieku 25-44, dlatego content tworzony będzie głównie pod kątem potrzeb tej grupy targetowej. Na blogu znajdą się treści dotyczące szeroko pojmowanej kobiecości: macierzyństwa, związków, kariery, w tym także sekcja promująca kobiece biznesy oraz artystyczne działania czytelników.
Równolegle z blogiem powstaje również oficjalny sklep, w którym do kupienia będą kubki, koszulki oraz inne gadżety sygnowane logo ChPD.

Komentarze (1 - 6 z 6)

chujowa ? XDD
 12  
bo jak nie można się wykazać niczym mądrym to trzeba zwrócić na siebie uwagę głupią i chamską nazwą! Pytanie czemu jest to promowane tutaj? Bo dobrze zapłacili a dobra kultura nie jest ważna?
 21  
widać,że krety....stwo w modzie.
Jaki pan taki kram.
Tu akurat pani
 14  
Ludzie prowadzą tysiące blogów w internecie. Czym ta pani sobie zasłużyła, żeby akurat ją reklamować na media2 . pl ?
 9  
bo jest ch...wa :D
 5  
ZNACIE TE LASKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "POZYTYWNIE PIERDOLNIĘTE" SZALONE. PMS, DARCIE RYJA, ŻRE BO PŁACZE, PŁACZE BO GRUBA, WINKO Z KOLEŻANKAMI DO PORZYGU, NA DVD KOMEDIA ROMANTYCZNA, Z GRAMOFONU MYSLOVITZ, A NA DOJEBKĘ EKOLOGICZNE CIASTECZKA OWSIANE I ORGANICZNA KAWA Z MLEKIEM SOJOWYM. SKOK W BOK Z ENRIQUE BO HORMONY KAZAŁY, GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD
ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE GDY JESTEM NAJLEPSZA, WIADOMO XDDDDDD
CIEKAWE KIEDY JESTEŚ NAJLEPSZA
CHYBA JAK ŚPISZ MASZKARO CHOCIAŻ TEŻ NIE BO PEWNIE MEJKAP ZMYTY XDDDD
 5