Łukasz Szewczyk12.10.2018 (14:11)2 komentarze

Martyna Wojciechowska w specjalnej serii Travel Channel na jubileusz "Kobiet na krańcu świata"

Telewizja Travel Channel przygotowała niespodziankę dla fanów "Kobiety na krańcu świata". Z okazji jubileuszu programu, Martyna Wojciechowska w wywiadzie rzeka wyjawi nieznane dotąd historie i opowie o przygodach, które wydarzyły się na planie.
Martyna Wojciechowska "10 na 10" w Travel Channel
Widzowie Travel Channel zobaczą jubileuszowy sezon programu "Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska od lat udowadnia wszystkim, że niemożliwe nie istnieje. W swoim programie pokazuje widzom świat i ludzi dzielących się z nią swoimi niepowtarzalnymi historiami, które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego. Z okazji jubileuszu, w serii "10/10" przedstawi mężczyzn z krańca świata, różnorodny schemat rodzin czy diametralnie odmienne kanony urody. To nie wszystko. Zdradzi też tajniki powstawania programu i pokaże dotąd nieemitowane fragmenty.
Podróżniczka dobrze wie, że piękno jest rzeczą względną. W trakcie niezliczonych wyjazdów, przekonała się, co ludzie potrafią zrobić dla urody. W premierowym odcinku podzieli się tą wiedzą również z widzami! Czas na jubileuszową podróż z Martyną Wojciechowską na sam kraniec świata.

Seria "10/10" w soboty o godz. 22.20 (od 13 października 2018 roku) na antenie Travel Channel.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Po ostatnio przemówieniach o pracy młodych ludzi straciłem do niej zaufanie. Po za tym przesunąłem kanały grupy discovery na sam koniec (łącznie z tvn, travel i podobnymi) z powodu takiej ze tej papki ustawionej na sensacje nie da się już oglądać... Kiedyś Discovery i TVN były z poza układu, TVN za Waltera jeszcze dało się oglądać, ale żadłużyli na maxa wiec sprzedali, a discovery już od dawna nie jest kanałem naukowym wiec nie oglądam bo nie ma co, chyba ze ktoś lubi reklamy ogladac lub patrzeć się jak biją się bo znaleźli trochę złota hehehehe
 1  
To miło że dzielisz się swoimi preferencjami. Jest jeden problem. To nie klub AA, tu się swoich żali nie wylewa.
 2