Łukasz Szewczyk15.10.2018 (13:25)3 komentarze

Piłkarskie rozmowy Szczęsnego i Wiśniowskiego w nowym programie Onetu. Pierwszym gościem Milik

We wtorek (16 października 2018 roku) w Onecie rusza nowy program "Prosto w szczenę", autorski program, który poprowadzą: piłkarz Wojciech Szczęsny i dziennikarz Łukasz Wiśniowski.
Prosto w szczenę
"Prosto w szczenę" formułą nawiązuje do krótkich programów znanych z YouTube: rozmowy są autentyczne, oparte na przyjacielskich relacjach prowadzących i gościa, szczere i nieskrępowane, w którym w dowcipny sposób współprowadzący komentują bieżące wydarzenia ze świata piłki, a także opowiadają historie z piłkarskich szatni, zdradzają ciekawostki z życia reprezentacji Polski czy z największych klubów świata.
Gwiazdy piłkarskie są pokazywane w swoim naturalnym środowisku - w każdym z odcinków prowadzący spotykają się lub łączą za pomocą Skype'a lub Face Time'a z największymi osobowościami świata futbolu, prosząc ich o komentarz na omawiany temat oraz wyciągając z nich opowieści, które dotąd nie ujrzały światła dziennego lub znane były nielicznym.

Premiera nowych odcinków "Prosto w szczenę" we wtorki o godz. 18.00 (od 16 października 2018 roku) w Onecie. Pierwszy sezon liczy 10 odcinków.

Gościem pierwszego odcinka będzie Arkadiusz Milik.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Panie Arkadiuszu Miliku, dlaczego nie potrafi pan trafić w bramkę?
 11  
A Milik to wogóle trafi do studia?
 8  
Mylik trafił do programu? Wreszcie udało mu się gdzieś trafić. Program jak dla mnie nudny.
 0  

Polecamy