Łukasz Szewczyk15.10.2018 (14:05)20 komentarzy

"Czarna księga trzech lat rządów PiS" i plakat "KonsTYtucJA" w z Gazetą Wyborczą

W środę (17 października 2018 roku) z Gazetą Wyborczą dostępna będzie "Czarna księga trzech lat rządów PiS. Czarne jest czarne" - raport przygotowany przez redakcję dziennika wraz z wypowiedziami ekspertów. Dodatkowo tego dnia do całego nakładu "Gazety Wyborczej" dołączony zostanie plakat z hasłem "KonsTYtucJA".
księga
W wydaniu "Czarna księga trzech lat rządów PiS. Czarne jest czarne" będzie można przeczytać m.in. co przez trzy lata stało się w sądach, prokuraturze, policji, wojsku i służbach specjalnych, o sytuacji polskiej szkoły i służby zdrowia, a także o tym, jak gospodarka reaguje na rządy PiS i ile naprawdę kosztują reformy. W "Czarnej księdze..." znalazło się też obszerne kalendarium wydarzeń.

Trzy lata rządów PiS podsumowują dziennikarki i dziennikarze "Gazety Wyborczej": Ludmiła Anannikova, Alicja Bobrowicz, Tomasz Chojnowski, Tomasz Ciechoński, Wojciech Czuchnowski, Estera Flieger, Witold Gadomski, Piotr Głuchowski, Ewa Ivanova, Anita Karwowska, Michał Kokot, Agata Kondzińska, Leszek Kostrzewski, Jarosław Kurski, Agnieszka Kublik, Tomasz Kurs, Witold Mrozek, Krystyna Naszkowska, Adriana Rozwadowska, Justyna Suchecka, Dominik Uhlig, Adam Wajrak, Natalia Waloch, Bartosz Wieliński, Łukasz Woźnicki, Rafał Wójcik, Paweł Wroński, Piotr Żytnicki oraz prof. Marcin Matczak, prof. Wiesław Łukaszewski i prof. Piotr Osęka.

Cena "Gazety Wyborczej" z "Czarną księgą..." i plakatem wyniesie 9,99 zł, natomiast wersja podstawowa dziennika z dołączonym plakatem będzie kosztować 3,99 zł.

Środowe wydanie "Gazety Wyborczej" z dodatkami wspiera kampania promocyjna prowadzona w telewizji (TVN24, Polsat News) i w internecie (media społecznościowe), a także autopromocja na łamach "Gazety Wyborczej" i na Wyborcza.pl. Działania przygotował dział marketingu "Gazety Wyborczej", za zakup mediów odpowiadało Blue449.

Komentarze (1 - 10 z 20)

To teraz nawet o jakimś gównianym dodatku będą notki?
 17  
hahahahahaha gw - szmatławiec który ma zerowy zasięg i oddziaływanie na opinię publiczną, dla kogo ta agitka, przecież to kupują ciągle te same oszołomy i degeneraci, reszta egzemplarzy to zwroty idące na przemiał. Zabawne.
 11  
mhmmmm, Marylka1234, nie ma jak Gazeta Polska, Do Rzeczy, Tv trwam i radio rock maryja, hahahaha, podam przykład, do rzeczy czy bandycka gazeta polska jest utrzymywana przez kaczyńskiego, bo inaczej by to na pysk padło w dniu premiery, żeby nie kaczyński to bydle rydzyk nigdy by się tak nie zapasł, obrzydliwy złodziej. i co ?
 11  
Sorry to jest portal polityczny od teraz?
 32  
Swoją drogą pamiętacie aby prawicowe media kiedykolwiek z taką pianą, taką nienawiścią, walczyły z poprzednim rządem? Zastanawiające ..... Miałem nie iść na wybory, bo PiS to nie do końca moja bajka, ale takie "agitki" przekonują mnie, że warto oddać swój głos, choć akurat zupełnie na kogoś innego niż chciałaby agitka.
 16  
Co za bzdury!!! Jak już walczyli z tą pianą to tu u nas, a nie jak sługusy lecą na skargę do Niemiec i UE.. Sam przerzuciłem się na Kukiz i Narodowców za to że PIS oszukałże nie będzie zamykał kopalń.
 6  
#harrypotter i czarna księga czerwonego towarzysza
;D

buuuuuuuuuuuuuuahahaahahahah!!!
 9  
Pamiętam jak kiedyś "Gazeta Wyborcza" dodała do swojego wydania papierową deklarację członkowską przystąpienia do KOD. Serio.
 23  
Wyborcza lubi ludzi "honoru". Żeby pamiętać Kiszczak i Jaruzelski to wg Adasia ludzie "honoru". No i Urban do kompletu też.
 13  
Wybiórcza jak zawsze robi artykuły na zlecenie totalnej opozycji. A może czarna księga z kłamst wybiórczej? Ale tak w jednym tomie to chyba się nie da? Pewnie i 100 by nie wystarczyło?
 8