Łukasz Szewczyk16.10.2018 (9:02)19 komentarzy

Polsat Games HD i Polsat Rodzina HD w UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, powiększył listę kanałów nadawanych w wysokiej rozdzielczości nowe stacje Grupy Polsat. Łącznie w ofercie operatora znajduje się już 130 kanałów HD.
Polsat Games HD i Polsat Rodzina HD w UPC Polska
Od wtorku (16 października 2018 roku) abonenci telewizji cyfrowej UPC Polska zyskali dostęp do Polsat Games HD. Kanał dostępny jest na pozycji numer 507 w dekoderach Horizon oraz 563 w dekoderach Mediabox. Stacja wchodzi w skład pakietu Max (do 16 lutego 2019 promocyjnie także w pakiecie Select)

Polsat Games to stacja dla osób interesujących się grami komputerowymi. To kanał stworzony z myślą o graczach, ale skierowany nie tylko do fanów gier komputerowych czy esportu, ale również do pasjonatów nowych technologii i animacji. W ramówce stacji znajdą się autorskie programy gamingowe, transmisje z turniejów e-sportowych, japońskie seriale animowane oraz programy dokumentalne.
Także od 16 października 2018 roku w UPC Polska dostępny jest nowy kanał Polsat Rodzina HD. Stacja dostępna jest na pozycji numer 118 w dekoderach Horizon oraz 161 w dekoderach Mediabox. Wchodzi w skład pakietu Max.

Polsat Rodzina to kanał rodzinno-religijny. W ramówce stacji znajdą się programy adresowane do trzech pokoleń - od dzieci, przez rodziców, aż po seniorów. Dla młodszych widzów stacja przygotowała pasmo bajek edukacyjnych i bez przemocy. Codzienne emitowane będzie pasmo poradnikowe, w którym widzowie znajdą porady dotyczące zdrowego trybu życia, psychologii, wychowania dzieci, prawa czy ekonomii. W ramówce znajdują się także programy o tematyce chrześcijańskiej, która będzie pokazywana w sposób intrygujący nie tylko dla ludzi wierzących.

Komentarze (1 - 10 z 19)

Zapomnieli napisać że będą w pakiecie MAX
 13  
Polsat Rodzina HD w mediaboxie jest na pozycji 161.
 5  
Nie wiem czy VECTRA bierze abonentów na wytrzymałość? Kiedy VECTRA dała jakąś nowość? Po prostu zaczyna to być nudne żeby czekać na nowe kanały !!!! Moje postanowienie jest już od dawna przesądzone za 8 miesięcy kończy mi się umowa i od razu DZIĘKUJĘ i kończę z tą beznadziejną KABLÓWKĄ- BO TO NAPRAWDĘ KABLÓWKA PORAŻKA I WIELKIE DNO !!!! Mniejsze kablówki mają lepsze oferty telewizji niż VECTRA która ma braki w ofercie kanałów np. POLSAT SPORT NEWS HD, POLSAT SPORT FIGHT HD, TV4 HD, POLSAT EXPLORER HD, POLSAT NATURE HD, CI POLSAT HD, ESKA TV HD i wiele więcej innych kanałów!!!! Naprawdę nie polecam nikomu TEJ KABLÓWKI NAPRAWDĘ KABLÓWKA PORAŻKA !!!!!
 1  
Na Polsat Games leci jeden jedyny program o jednej grze. I tak wkoło. Juz lepiej oglądać to na Twitchu, bo przynajmniej komentować można. Może jeszcze się rozwiną, o inne gry, i na konsole przede wszystkim
 7  
Szybko nawet :O
 1  
NA AMC HD ,,BEDZIEMY CZEKAC DO USRANEJ SMIERCI
 13  
Program tych dwóch kanałów jest na onet PROGRAM TV. Sami zobaczcie co oferują. Jak dla mnie to nic ciekawego, ale może komuś przypadnie oferta programowa.
 1  
Program tych dwóch kanałów jest na onet PROGRAM TV. Sami zobaczcie co oferują. Jak dla mnie to nic ciekawego, ale może komuś przypadnie oferta programowa.
Fani anime będą zadowoleni, ponieważ większość ramówki na najbliższe dni będzie składała się z seriali anime. Z grami zapewne też się rozwiną.
 5  
JESZCZE TYLKO AMC HD I ELEVEN 4 I BEDZIE GIT
 12  
dobrze że odszedłem, płaciłem za internet 60gb i 130kanałów 140zł/mies bez żadnej dobrej oferty pod koniec umowy, więc zakończyłem współpracę z szanownym państwem UPC co bardzo mnie cieszy bo obecnie nie płace nic i mam miesięcznie 140 w kieszeni. Zdziercy jakich mało do tego te awarie
 1