Łukasz Szewczyk16.10.2018 (10:17)4 komentarze

Interaktywny program publicystyczny o tematyce religijnej na żywo w Polsat Rodzina

Polsat Rodzina rozpoczyna emisję codziennej, chrześcijańskiej audycji na żywo opartej na interaktywnym kontakcie z widzami i internautami.
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć
Jak już informowaliśmy, nadawanie rozpoczął nowy kanał Polsat Rodzina. Filarem wieczornej ramówki stacji będzie interaktywny program publicystyczny emitowany na żywo - "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć".
Dwoje gospodarzy w studiu - świecki i duchowny - rozmawia z widzami oraz internautami o sprawach i wartościach bliskich naszemu życiu. Widzowie dowiedzą się m.in., jak mądrze pomagać ubogim i potrzebującym, jak rozmawiać z dziećmi o Bogu, ale również jak prosić o przebaczenie i przebaczać swoim bliskim czy przyjaciołom. Co dziecko zmienia w życiu? Jak przebaczać i prosić o przebaczenie innych? Czy istnieje miłość bez zazdrości? Jak rozmawiać z dzieckiem o Bogu? Jak mądrze pomagać potrzebującym?

Twórcy audycji przekonują, że dzięki kontaktowi z widzami i internautami tematów z pewnością nie zabraknie, a obok żadnego pytania nie przejdą obojętnie.

Interaktywny program "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć" na żywo od poniedziałku do piątku o godzinie 21:05 na antenie Polsat Rodzina.

W pierwszym odcinku (16 października) Agata Puścikowska i ks. prof. Witold Kawecki CSsR dyskutują o tym, co dziecko zmienia w życiu rodziny - odwołując się też do nauczania Jana Pawła II, którego 40. rocznicę wyboru na Papieża właśnie obchodzimy.

Komentarze (1 - 4 z 4)

W koncu jakas dobra wiadomosc na tym portalu a nie tylko geje i lesbijki .
 7  
W koncu jakas dobra wiadomosc na tym portalu a nie tylko geje i lesbijki .
Masz rację, bo zastanawiałem się czy dodać ten kanał do listy kanałów. Przekonałeś mnie, nie warto.
 6  
Trzeba podkreślić słowo chrześcijański... Bo nie każdy chrześcijanin to katolik... I nie kazdy katolik to chrześcijanin...
 3  
Taka to religijność moich owieczek
wiadomosci.onet.pl/kraj/zona-posla-pis-lukasza-schreibera-na-twitterze-krytykuje-mloda-dziewczyne/fgpmcfb
Tadeusz z Torunia beneficjent dobrej zmiany 17.10.2018 (9:34:56)
 1