Łukasz Szewczyk17.10.2018 (12:30)1 komentarz

Koncerty rockowych zespołów wszech czasów w nowej kolekcji VOD sieci TOYA

Sieć TOYA wprowadziła nowy serwis pod nazwą Koncerty Stingray Qello, umożliwiający dostęp do kilkudziesięciu koncertów światowej klasy wykonawców muzyki, głównie rockowej.
W katalogu znajdują się takie sławy jak między innymi: Black Sabbath, Coldplay, David Gilmour, Deep Purple, Depeche Mode, Kiss, Queen, Rolling Stones, The Doors czy U2.
Uruchomienie serwisu stało się możliwe dzięki rozszerzeniu współpracy TOYA z międzynarodową korporacją Stingray, która wcześniej dostarczała linearne kanały muzyczne do pakietu Koneser takie jak Brava, Classica, Djazz, a od 15 października także iConcerts, C Music TV, Loud i Juicebox. Oferta skierowana jest do wszystkich Abonentów TOYA, którzy są użytkownikami odbiorników cyfrowych 3G. Korzystający z innych usług mogą uzyskać dostęp poprzez aplikację TOYA GO, bez konieczności posiadania pakietów telewizyjnych.

- Mamy świadomość, że jest to serwis skierowany jedynie do wybranej grupy miłośników głośniejszej muzyki, ale niezwykle ważnej, którzy w większości decydują dziś o budżecie domowym i płacą rachunki. To rodzice pokolenia wchodzącego w dorosłe życie i to jest nasz ukłon w ich stronę - mówi Jacek Kobierzycki Dyrektor Generalny TOYA.

Dostęp na 30 dni do całego katalogu wynosi 19,90 zł, przy zamówieniu na 6 miesięcy (180 dni) cena zostaje obniżona do 14,90 miesięcznie.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Fajny serwis szkoda że nie jest w Netii
 6